VIDEO: Zásahovka si přišla pro dealera drog

Kriminalisté z Třebíče vypátrali a zadrželi muže, který distribuoval velké množství pervitinu. Na záběrech policie je vidět, že překvapený muž nekladl žádný odpor.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zásahovka si přišla pro dealera drog

reklama

Policii se podařilo zadokumentovat prodej stovek gramů pervitinu a přes sto tablet extáze. Muž prodával také marihuanu. Za spáchání zvlášť závažného trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy putoval sedmadvacetiletý muž rovnou do vazební věznice. Za obdobnou trestnou činnost byl již několikrát soudně trestán. Naposledy loni v létě k podmíněnému trestu odnětí svobody se zkušební dobou až do podzimu.

Zásahovka našla i peníze u dealera
Autor: Policie ČR Zásahovka našla i peníze u dealera

Při prohlídkách kriminalisté zajistili kromě drog a peněz také střelnou zbraň. Policie zjistila, že zadržený muž není držitelem zbrojního průkazu, za což mu hrozí další obvinění. 

Zajištěné drogy budou podrobeny expertize, stejně jako pistole.

reklama

reklama