VIDEO: Zbytečný hazard. Opilí mladíci zemřeli po pádu ze skály

Vodopády u indického města Amboli
Vodopády u indického města Amboli
Youtube/Prashant Patil

reklama

Snaha pocítit dávku adrenalinu se pořádně vymstila dvěma mladým mužům, kteří se vydali na výlet k vodopádu na západě Indie. Opilá dvojice totiž přelezla dřevěnou zábranu a balancovala na mokrém okraji skály. Jednomu z nich ale podklouzly nohy a oba se následně zřítili dolů. Pád neměli šanci přežít.

Pětadvacetiletý Imran Gardi a o čtyři roky mladší Prasad Rathod byli zaměstnáni na drůbeží farmě ve městě Gadhinglaj. Do nedalekého města Amboli se společně s dalšími kolegy z práce vydali v rámci společného výletu.

Dvojice se v pondělí sama vypravila k vodopádům u Kavalesad Point. Na cestu se navíc posilnila větším množstvím alkoholu. Když pak dorazili k jednomu z vyhlídkových míst, jen pouhý pohled do krajiny jim nestačil. Opilí mladíci začali přelézat bezpečnostní zábradlí. Neodradilo je ani varování ostatních turistů.

 

Právě jeden z kolemjdoucích se hazardování dvou opilých mužů rozhodl natočit. Na videu je tak vidět, že dvojice na dřevěném plotě nejdříve jen seděla. Následně se ale rozhodla přelézt na druhou stranu, kde balancovala na hraně u prudkého srázu.

Ve chvíli, kdy se oba kolegové rozhodli plotu pustit, ztratil jedenadvacetiletý Prasad balanc. Ve snaze se na poslední chvíli zachránit, stáhl svého kamaráda s sebou. Podle britského deníku Daily Mail padali muži z asi třicetimetrové výšky. Oba byli na místě mrtví.

reklama

reklama