VIDEO: Zdrogovaný motorkář ujížděl před policisty ulicemi noční Prahy

Zfetovaný motorkář bezohledně ujížděl přes chodníky, parky i sídliště. Zběsilou jízdou i v protisměru ohrožoval všechny kolem sebe. Policii ujížděl chvílemi i rychlostí okolo 140 km/h!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zdrogovaný motorkář ujížděl před policisty ulicemi noční Prahy ZDROJ: PČR Praha

reklama

Policisté si podezřelého motorkáře všimli během zátahu proti obchodníkům s drogami v pražských Bohnicích. Rozhodli se ho zastavit, on ale přidal plyn a začal ujíždět.

I přesto, že projížděl sídlištěm, dosahovala rychlost jeho stroje téměř 140 kilometrů v hodině. Několikrát dokonce policistům téměř ujel. Hlídka ho ale pokaždé dokázala dojet. Motorkář najel i na chodník, snažil se zmizet v parku a dokonce vjížděl i do protisměru. Jen díky velkému štěstí v jeden moment nenarazil do linkového autobusu plného lidí, který projížděl proti němu. "Řidiči už před námi několikrát ujížděli, ale spíš kvůli o mnoho závažnějším věcem. Aby se někdo snažil ujet takhle riskantní jízdou, to jsem ještě nezažil," uvedl jeden ze zasahujících policistů.

Honička skončila, až když se k ujíždějícímu muži začaly přibližovat další policejní hlídky. V jednom z parků v pražských Bohnicích pak prudce zastavil a zvedl ruce nad hlavu. Brzy bylo také jasné, proč se snažil před policisty ujet. Nejen že nikdy nevlastnil řidičský průkaz, ale navíc byl i pod vlivem drog. Policisté ho tak obvinili z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. "Navíc není vyloučeno, že bude obvinění rozšířeno ještě o trestný čin obecné ohrožení," doplnil mluvčí pražské policie Jan Daněk. Za to by mohl řidič skončit ve vězení až na osm let.

reklama

reklama