VIDEO: Žena pobodala na ulici tříletého chlapce do obličeje. Jeho stav je dle lékařů uspokojivý

Zdravotní stav tříletého chlapce, kterého zčista jasna nožem do obličeje pobodala neznámá žena, když šel se svými rodiči a malým bratrem po ulici, je podle lékařů uspokojivý a chlapec bude propuštěn z nemocnice. O události, jež se stala v hlavním městě Gruzie Tbilisi, informovala zahraniční média.
Útok neznámé ženy v Tbilisi
Útok neznámé ženy v Tbilisi
@ftvprimazpravodajstvi / Facebook

reklama

Útok podle dostupných informací jedenapadesátileté ženy zaznamenaly v úterý bezpečnostní kamery instalované na ulici. Žena středního věku znenadání přistoupila k tříletému chlapci, který v tu dobu kráčel s rodiči po ulici ve městě Tbilisi, a několikrát jej bodla nožem do tváře. Při opakovaném pokusu se rodičům podařilo útočnici odradit.

Hluboké rány v oblasti nosu a tváře

Ženě se z místa činu podařilo zmizet, nicméně na druhý den ji zadržela tamní policie. Pokud bude žena usvědčena, hrozí jí sedm až deset let vězení. Gruzínské ministerstvo vnitřních záležitostí uvedlo, že v současné době probíhá vyšetřování dle platných zákonů. Podle serveru The Sun rodiče zraněného chlapce uvedli, že ženu nikdy předtím neviděli.

Lékařka ošetřující chlapce uvedla pro agenturu InterPressNews, že zdravotní stav nezletilého chlapce je uspokojivý. „Zdravotní stav se zlepšuje, plánujeme dítě propustit. Pacient měl poměrně hluboké rány v oblasti nosu a pravé tváře. Poskytli jsme pacientovi nutnou chirurgickou péči a zašili rány. Nyní se jeho zdravotní stav zlepšuje a (chlapec) bude propuštěn,“ sdělila lékařka.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!