VIDEO: Zloděje zachytily kamery

Alkoholem znavený jednatřicetiletý muž usnul v chladné pondělní noci na lavičce v Denisových sadech v Brně. Jeho štěstím v neštěstí bylo, že si vybral místo, které neustále sledují pracovníci dohledového centra městské policie. Stal se totiž obětí zloděje!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zloděje zachytily kamery ZDROJ: MP BRNO

reklama

Na kamerách bylo vidět mladíka, který si ospalce vyhlédl, přiběhl k němu a poté, co z jeho bezprostřední blízkosti sebral tašku, s ní odběhl opodál do parku. Ani tam se ale neschoval a zanedlouho ho našli strážníci, kteří měli od kolegů díky kamerám průběžné informace o mladíkově poloze.

Věci z tašky ležely vyskládané na cihlové zídce a pětadvacetiletý muž se přiznal, že o zavazadlo připravil spícího muže. Také dodal, že z menší tašky, kterou údajně také muži odcizil, vyhodil nedaleko několik dokumentů. Zatímco jedna hlídka pořádkové jednotky čekala s mužem podezřelým z krádeže a jeho kamarádem na místě na příjezd státních  policistů, druhá se vydala hledat listiny, které našla v nedalekém odpadkovém koši.

Další dvojice strážníků zrovna v tu chvíli oznamovala probuzenému muži, že se stal nejspíš obětí krádeže. Poté, co se strážníci přesvědčili, že je v pořádku, od něj získali popis chybějící tašky i s osobními věcmi. Republikoví policisté si převzali nejen pětadvacetiletého muže, ale také jeho šestnáctiletého známého, který se navíc ukázal jako celostátně hledaný. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!