VIDEO: Zpronevěra 8 milionů korun. Policisté obvinili dva muže

Kriminalisté z odboru hospodářské kriminality Karlovarského kraje obvinili dva muže ve věku 51 a 55 let ze spáchání obzvlášť závažného zločinu zpronevěry. Provozovatelé výherních automatů, které měli umístěny ve svých dvou hernách v Karlových Varech, krátili z těchto automatů tržby a peníze pak používali pro svoji potřebu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zpronevěra (Zdroj: PČR)

reklama

Majitelům herních automatů z Prahy tak za jejich jednání od roku 2015 do roku 2019 vznikla škoda předběžně odhadnutá na 8 miliónů korun.

Kriminalisté jednoho z obviněných zadrželi. Následně probíhaly procesní úkony k zadokumentování této trestné činnosti. Zadržený muž byl obviněn jako organizátor a druhý obviněný figuroval jako tzv. bílý kůň.

Při realizaci případu kriminalisté zajistili u organizátora majetek v hodnotě 4 miliónů korun jako výnos z trestné činnosti. V případě prokázání viny hrozí oběma obviněným trest odnětí svobody až 10 let.

reklama

reklama