Víkend plný piv a zahájení festivalové sezóny: Pivní slavnosti a Votvírák jsou tady!

Slunečný víkend je jako dělaný pro venkovní akce! Není proto divu, že se na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech uskuteční oblíbené Pražské Pivní Slavnosti 2019! A aby toho nebylo málo, tak největší český festival Votvírák konečně otevře festivalové léto!
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Ať už se chystáte do Letňan za pivem nebo do Milovic za písničkou, rozhodně vás bude provázet slunečné počasí a doslova letní teploty. Pražské Pivní Slavnosti 2019 startují už tento pátek 14. června a milovníci piva mohou různé druhy ochutnat i po celou sobotu.

Zábava plná hudby, desítky druhů piv od velkých i malých pivovarů, občerstvení a delikatesy. Kromě většího areálu se letos dočkáte i rozšíření o americkou zónu s vybranými specialitami. Program počítá s účastníky všech věkových kategorií stejně jako s milovníky piva, ciderů i pivních speciálů.

To největší český festival Votvírák tu bude s pódiem plným českých hudebních hvězd od pátku od 13 hodin až do neděle! A na jaké kapely a zpěváky se letos můžete těšit? V pátek vaše uši potěší skupina Kryštof, Vypsaná fiXa, Wohnout, nebo třeba kapela Mirai.

 

Hlavní stage bude i v sobotu stát za to! Jakub Děkan, Hana Zagorová, Divokej Bill, Mandrage a na závěr Marpo a Troublegang - to jsou jen střípky z toho, co si pro vás organizátoři letos připravili. Jedná se už o 13. ročník, který bude nabitý novinkami! Festival v areálu milovického letiště loni potěšil kolem 70 tisíc fanoušků hudby a všestranné zábavy. Votvírák je unikátní svojí polohou v areálu letiště v Milovicích a pojme bez problémů až 100 tisíc návštěvníků. Velkou popularitu festival získal zejména svým zaměřením na široké spektrum publika a rozlehlým areálem jen pár kilometrů od Prahy.

Pražská  muzejní noc

Dnešní noc bude patřit muzeím: Startuje Pražská muzejní noc

Na Votvíráku najdete řadu dalších aktivit, které festival nabídne svým návštěvníkům, počínaje herními zónami přes nejrůznější adrenalinové sporty, až po tvůrčí dílny. Samozřejmostí bude chilloutová zóna, adrenalinové sportovní atrakce a pestrá nabídka gastronomie všech možných typů i cenových hladin.

Tomu se říká pořádně nadupaný víkend!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!