Vražda v obchodním centru v Letňanech: Muž ubodal prodavačku a odešel v novém obleku, policie po něm pátrá

Od úterního večera pražští policisté vyšetřují vraždu dvaačtyřicetileté prodavačky v nákupním centru v Letňanech. Podle dostupných informací jí měl ubodat muž, který si v obchodě zkoušel nový oblek. Při odchodu navíc z pokladny odcizil finanční hotovost. V současné chvíli je na útěku. K identifikaci můžou podle policie pomoci i věci, které nechal ve zkušební kabince.
Muž, který v obchodním centru v Letňanech ubodal prodavačku, je na útěku
Muž, který v obchodním centru v Letňanech ubodal prodavačku, je na útěku
Policie ČR

reklama

 „V zázemí jednoho z obchodů s oblečením byla ve večerních hodinách nalezena mrtvá prodavačka. Podle prozatímních zjištění zatím neznámý pachatel přišel do obchodu, tam se převlékl do nových šatů a zavraždil dvaačtyřicetiletou ženu,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk s tím, že muž při svém odchodu z obchodu ještě stačil uloupit i peníze přímo z pokladny.

 „Podezřelého muže, který byl ve věku okolo třiceti let a měl hubenou postavu, zachytily kamery a nyní známe jeho podobu. Jestliže ho někdo poznává, ať se ozve na linku 158,“ upřesnil Daněk. Navíc by k jeho identifikaci mohli pomoci i věci, které přímo v obchodě nechal.

Evropský parlament

Evropská komise zmrazila Česku dotace pro podnikání

V kabince obchodu nechal pachatel všechny své věci

K identifikaci podezřelého by mohlo pomoci i oblečení a hodinky, které muž v obchodě zanechal. „Jednalo se o plísňové džíny značky Croop Denim, červenou flanelovou košili značky Mustang, černé tenisky značky DC, hodinky Daniel Klein a kšiltovou čepici tmavé barvy značka Mark and Spancer. Podezřelý na místě také zanechal atypický zapalovač červené barvy s nápisem Sex instructor – first lesson free!“ doplnil Daněk.

Z obchodu pak muž odešel v novém pánském tmavém obleku značky Otto Berg ve velikosti 50. Stejné značky byly i polobotky, ve kterých z obchodu odešel. Případ vyšetřují kriminalisté z oddělení vražd krajského ředitelství policie hlavního města Prahy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!