Z baliče nákupů ze dne na den milionářem. Mladík shrábl nejvyšší výhru v historii kanadské provincie

Ve svých dvaadvaceti letech vyhrál Gregory Mathieu, který pracuje jako balič nákupů v kanadském Québecu, 70 milionů kanadských dolarů (1,2 miliardy korun).
Výhra v loterii
Výhra v loterii

reklama

Výherní los změnil mladíkovi život. Teď už nemusí zabalit zákazníkům ani jeden nákup, do smrti je totiž finančně zajištěný. Ve středu si v obchodě zakoupil los a vyhrál neuvěřitelnou sumu peněz, v přepočtu více než miliardu korun. V provincii Québec je to vůbec nejvyšší výhra v historii. „Když jsem se o výhře dozvěděl, dlouho mi trvalo, než jsem tomu opravdu uvěřil,“ řekl pro Cbc.ca.

„Letos slavíme padesáté výročí naší loterie. Takže jsme rádi, že padl i doposud nejvyšší jackpot,“ uvedl tiskový mluvčí loterie Patrice Lavoie pro Cbc.ca s tím, že chtějí dát výherci rady, jak s takovou sumou peněz zacházet.

Mathieu oznámil, že se chce se svými nejbližšími rozdělit. O svou práci ale přijít nechce. „Mám svojí práci rád, nevím, proč bych měl dávat výpověď. Musím si teď jen dávat pozor na to, co zveřejním na sociálních sítích,“ uvedl výherce. Je rozhodnutý, že jeho první investicí bude koupě nového auta.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!