Záběry zdrogovaného řidiče se zákazem řízení, který na Hodonínsku ujížděl policistům

Policisty mezi obcemi Vracov a Vacenovic předjelo osobní vozidlo BMW. Podle záznamového řízení jelo rychlostí 130 km/h. Policisté se za vozidlem ihned rozjeli a za pomoci modrých majáků a sirény jej chtěli přimět k zastavení a řešení přestupku. Řidič BMW však dupnul na plyn a začal policistům ujíždět.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zfetovaný řidič se zákazem řízení ujížděl policii

reklama

Přes obec Vacenovice se řítil vysokou rychlostí a nijak nedbal bezpečnosti jiných účastníků silničního provozu, projížděl křižovatky, kde riskoval střet s jinými vozidly. Po projetí obce, kde se v ulicích stočil zpět k Vracovu, vyjel opět ven z obce a policistům odbočil do lesa. Policejní vozidlo jej ještě chvíli pronásledovalo, nakonec ho ale ztratilo z dohledu.

V tu chvíli už se ale k této lokalitě sjížděly další policejní posily a po uvedeném autě pátraly. Po nějaké době jej našly odstavené v obci Milotice a vedle něj seděl šestatřicetiletý muž, který má za sebou řadu majetkových, ale i drogových deliktů a po sobě jdoucích zákazů řízení. Aktuální zákaz má vysloven až do roku 2020. V době, kdy jej policisté vypátrali, byl podle provedeného orientačního testu pod vlivem amfetaminu.

Policisté jej eskortovali na policejní služebnu, kde byl po zadokumentování celého případu obviněn z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Policisté zajistili vozidlo, ve kterém ujížděl a údajně byl podán návrh na jeho propadnutí.

reklama

reklama