Žalostné praktiky prostitutek v Anglii: Žena poskytla sex za peníze jen půl hodiny po porodu!

Policie ze severoanglického Hullu odtajnila veřejnosti příběhy zoufalých prostitutek, které by za peníze nebo drogy udělaly naprosto cokoliv. V jednom případě dokonce žena poskytla neznámému muži sex jen třicet minut poté, co porodila.
ilustrační foto- prostituce
ilustrační foto- prostituce
Pixabay

reklama

Policejní důstojnice Jacqui Faibanksová, která v terénu pracuje s prostitutkami, se pro server Daily Mail rozpovídala o nelehkém životě prodejných žen. „Některé z nich pocházejí z děsivého prostředí, kde fyzické, psychické ani sexuální násilí nebylo tabu. Násilí je v jejich životě samozřejmostí, mnohé z nich jsou bez domova a trpí problémy s duševním zdravím.,“ vysvětluje Faibanksová.

„Největším problémem jsou drogy. Díky nim mnoho žen skončí na ulici prodáváním svého těla. Jedna žena se dokonce vrátila na ulici nabízet své služby jen půl hodiny poté, co porodila,“ pokračovala.

AIDS už není in. Ale bohužel ani out

Prostitutka s HIV se dočkala snížení trestu

Podle policistky jsou mezi prostitutkami i ty, které by chtěly pomoc, ale jejich nízké sebevědomí jim ji zabrání vyhledat. „Jsou v kolotoči, ze kterého nejde jen tak vypadnout,“ vysvětluje Faibanksová.

V současnosti je v Hullu přibližně 40 prostitutek ve věku od 20 do 30 let. Podle Faibanksové nejsou v této „branži“ známy žádné dětské případy.

Prostitutky jsou často zcela závislé na příjmech ze své „profese“ a sociálních dávkách. Proto skupina kolem Faibanksové spolupracuje se sociálními službami na rlzných projektech, které se snaží těmto ženám pomoci.

Prostituce je ve Spojeném království legální, ačkoli veškeré související činnosti, jako je například vedení nevěstince, jsou zakázány. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!