Zápas desetiletí se blíží! Pražská Slavia přivítá slavnou Barcelonu

Ve středu večer Eden přivítá v rámci třetího zápasu skupinové fáze Ligy mistrů španělskou Barcelonu, která stejně jako sešívaní vede svou domácí soutěž. Dopravní podnik posiluje spoje, policie chystá bezpečnostní opatření. Brány stadionu se otevřou v 19 hodin.
Zápas desetiletí se blíží. Do Prahy míří celek Barcelony
Zápas desetiletí se blíží. Do Prahy míří celek Barcelony
Facebook/SK Slavia Praha

reklama

Už ve středu hráči pražské Slavie odehrají třetí utkání Ligy mistrů skupiny F. Na svém trávníku přivítají od 21:00 slavnou Barcelonu. Slavia na svém webu zveřejnila aktuální srovnání obou celků:

    SK Slavia Praha  FC Barcelona
 Odehrané lig. zápasy  13    9
 Pozice v tabulce  1.  1.
 Body/zápas  2,69  2,11
 Vstřelené branky/zápas  2,15    2,55
 Obdržené branky/zápas  0,23      1,11
 Nejlepší střelec    Tomáš Souček (5)  Luis Suárez (5)
 Hodnota kádru  41,8 mil. EUR  1,18 mld. EUR

zdroj: web transfermarkt.de ke dni 20. 9. 2019

V souvislosti s vyprodaným zápasem posílí dopravní podnik po skončení akce tramvajovou linku 22 ve směru do centra. Posílení spojů se týká i autobusu číslo 136. V případě potřeby bude posíleno i metro na lince A. Tisícům fanoušku mířícím do Vršovic se doporučuje využit stanice Želivského nebo Strašnická.

Policie zveřejní bezpečnostní a dopravní opatření během zítřka. Lze ale předpokládat, že budou obdobná jako u předešlých utkání, např. s Borussií Dortmund. Vzhledem k tomu, že parkovací kapacity kolem stadionu jsou omezené, policie požádá návštěvníky fotbalového utkání, aby nechali svá vozidla doma a využili v co největší míře městskou hromadnou dopravu. Před začátkem utkání a po jeho skončení se budou v okolí s velkou pravděpodobností tvořit kolony.

reklama

reklama