Zásadní informace nonstop! Se začátkem prázdnin startují Velké Zprávy FTV Prima

Už 1. července si můžete vychutnat zcela novou podobu zpravodajství FTV Prima. V pětačtyřicetiminutovém bloku Velkých Zpráv vám naservíruje vše zásadní, co se během dne stalo. Navíc zpravodajské štáby budou aktuální dění přinášet i pomocí živého online vysílání na Facebooku.
Zpravodajství FTV Prima
Zpravodajství FTV Prima
archiv FTV Prima

reklama

Zásadní dění po celé republice v přímém přenosu, armáda téměř 70 reportérů a zpravodajské štáby neustále v akci - to jsou nově Velké Zprávy. Nová podoba pětačtyřicetiminutové hlavní zpravodajské relace se vám představí už 1. července.

 „Velké Zprávy nabídnou divákům prostřednictvím živých vstupů reportérů z regionů dění v Česku v přímém přenosu. Redakce Krimi zpráv spojila síly s redakcí domácího zpravodajství, větší prostor dostanou také témata ze zahraničí. Nově místo klasických reportáží sázíme právě na živé vstupy z míst, v reálném čase živě pokryjeme zásadní dění v celé České republice,“ uvedla šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky Jitka Obzinová.

Dvouminutové reportáže z domova i ze světa napěchované v pětadvaceti minutách začínají být v televizním zpravodajství po celém světě minulostí. Dění se dnes totiž mění z minuty na minutu. Natáčet reportáže, vybírat záběry, psát texty, namlouvat a pokrývat obrázky, to vše trvá.

FTV Prima HD na PayTV

Čtvrtstoletí na obrazovkách: Televize Prima slaví 25 let!

Aktuální dění hned díky facebookovému profilu Zpravodajství FTV Prima

Důležitou součástí Velký Zpráv tak bude i facebookový profil Zpravodajství FTV Prima, kde reportéři budou během celého dne přímo z místa informovat o aktuálním dění. „Dobře víme, že dnešní divák chce informaci dostat pokud možno hned a živé vstupy jsou skvělou příležitostí, jak zprávu podat rychle, přehledně a jasně. Více živých vstupů, nejnovější informace, aktuální vývoj,“ upřesnila Obzinová.

Vše doplňuje online pořad Názory bez cenzury, který vysíláme několikrát týdně živě ze zpravodajského studia na internetových stránkách www.nazorybezcenzury.cz a díky Facebooku můžou hostům zasílat diváci své přímé dotazy. „Nová podoba, nová zjištění, nové souvislosti, to zásadní a živě z celé České republiky. Jsme tam, kde jsou naši diváci, sázíme na sílu regionů a věříme, že nové Velké Zprávy pro ně budou skvělým zdrojem o dění u nich doma i ve světě,“ doplnila Obzinová.

Nová podoba zpravodajské hodiny na Primě:

18.55 – 19.40 Velké Zprávy

19.40 – Divošky

19.50 – Top Star

reklama

reklama