Zatčen kvůli smradlavým ponožkám: Nevábný pasažér putoval z autobusu přímo do cely

Hodně překvapení museli být policisté na jedné služebně v indickém státě Himáčalpradéš. Přímo před stanicí jim totiž zaparkoval autobus plný rozzuřených cestujících. A důvod? Jednomu z pasažérů zapáchaly ponožky takovým způsobem, že s ním ostatní nechtěli sdílet uzavřený prostor. „Smraďoch“ tak nakonec zůstal na policejní stanici.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

Incident se stal na silnici vedoucí do metropole Dillí. Podle serveru stanice BBC byl jeho hlavním protagonistou 27letý Prakaš Kumar. Tomu zřejmě v autobuse bylo horko, a tak se rozhodl, že si trochu provětrá nohy.

Sejmutí bot a ponožek ale vzbudilo nečekaně ostrý odpor ostatních cestujících. Důvodem mělo být to, že Prakašovy ponožky neuvěřitelně zapáchaly. Každý, kdo někdy Indii navštívil, si patrně dokáže představit, jak strašný smrad to musel být, když už vadil i místním, kteří jsou vůči všudypřítomným zápachům už prakticky imunní.

V Indii nemají problém šoupnout do lochu ani osly (ilustrační foto)

VIDEO: V Indii zavřeli do vězení stádo oslů. Okusovali drahé květiny

Prakaš byl tedy svými spolucestujícími vyzván, aby ony ponožky buď strčil do tašky, nebo vyhodil z okna. To ale muž odmítl a začal se se svými oponenty zuřivě hádat. Pasažéři tak přinutili řidiče zastavit u nejbližší policejní služebny, kde celá jízda pro „traviče vzduchu“ skončila.

Podle listu The Hindustan Times se sice Prakaš bránil, že jeho ponožky nesmrdí a že je to pouze výmysl ostatních cestujících. Policisté ale byli jiného názoru, obvinili ho z narušování veřejného pořádku a udělili mu kauci

reklama