Zbytek života strávíš v temnotě, řekla soudkyně a poslala doktora olympioniků za sexuální zneužívání na 175 let za mříže

Bývalý doktor amerického olympijského týmu stanul před soudem v kauze sexuálního zneužívání. Podle obvinění měl sexuálně obtěžovat více než 150 žen. Soudkyně doktora poslala na 175 let za mříže. Jeho omluvu označila za neupřímnou.
Larry Nassar
Larry Nassar
twitter/Bleacher Report ‏

reklama

Čtyřiapadesátiletý Larry Nassar byl členem amerického gymnastického týmu od osmdesátých let minulého století. Jako doktor měl sexuálně zneužít více jak 150 žen, mezi kterými byly i olympijské zlaté medailistky Aly Raismanová a McKayla Maroneyová.

I přesto, že se Nassar před soudem omluvil a vyjádřil lítost za to, co se stalo, soudkyně Rosemarie Aqualina byla nekompromisní. „Tak jako bylo mým privilegiem slyšet příběhy těchto žen, je mým privilegiem i to, že vás nechám zavřít. Protože pane, vy si nezasloužíte ještě někdy vyjít z vězení,“ vyjádřila ostře svůj názor soudkyně. Dodala, že k takovému lékaři by neposlala ani své psy. „Právě jsem podepsala váš rozsudek smrti,“ dodala podle BBC.

V momentě, kdy soudkyně poslala Nassara za mříže na 175 let, všichni přítomní v soudní síni povstali a tleskali.

Larry Nassar byl už dříve odsouzen na šedesát let za držení dětské pornografie.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!