Zdeněk Pohlreich se vrací! Superšéf začne dnes večer úřadovat na obrazovkách Primy

Dnes večer má na Primě premiéru očekávaný pořad Superšéf. Zdeněk Pohlreich zaparkuje svůj kamion poprvé před restaurací, kterou se rozhodl změnit. Za 24 hodin. V prvním díle se, úvodem převlečen za motorkáře, vydal Zdeněk Pohlreich se štábem na sever, do Mostu. Pokud vám ale „jeden Pohlreich nestačí“, můžete si díky červenému tlačítku na vašem ovladači pustit další bonusový materiál. Ve videoarchivu pak najdete celou řadu dalších pořadů včetně našich zpravodajských relací.
SUPERŠÉF 24 HODIN DO PEKLA A ZPĚT
SUPERŠÉF 24 HODIN DO PEKLA A ZPĚT

reklama

Smutnit nemusíte ani v případě, že byste premiéru očekávaného Superšéfa, kterou Prima odvysílá v pátek 7. 2. ve 20:15, nestihli. Prostřednictvím HbbTV (červeného tlačítka na vašem ovladači) si totiž premiérový díl můžete přehrát zpětně. A pokud by vám po nášupu Superšéfa scházel ještě nějaký dezert, v našem videorachivu, do kterého se pohodlně dostanete stiskem červeného tlačítka, najdete epizody pořadu Ano, šéfe. Stejným způsobem si můžete přehrát také například Velké Zprávy.

Ne všechna zařízení ale funkci HbbTV podporují. Pokud tedy, například kvůli přechodu na vysílací standard DVB-T2, plánujete koupit nové zařízení, překontrolujte si, zda podporuje funkci červeného tlačítka. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

HbbTV na Primě

Co je potřeba pro využití HbbTV?

V první řadě potřebujete chytrou televizi s funkcí HbbTV, která je připojena k internetu. Některé chytré televize s HbbTV, zpravidla značky Samsung, nemají automaticky nastavenou funkci HbbTV a uživatel si musí nejprve stáhnout aplikaci HbbTV. Pokud má televize aktivní HbbTV, stačí přepnout na jakoukoli stanici Prima a zmáčknout červené tlačítko na ovladači. Automaticky se spustí menu HbbTV, kde už si sami vyberete svoji zábavu.

A co si vyberete vy?

Kupujete novou televizi? Vyberte si zařízení podporující HbbTV a využijte spoustu výhod, které Prima nabízí

Pokud se tedy rozhodnete pro nákup nového zařízení, ověřte si u svého prodejce, zda podporuje funkci HbbTV. Televizory podporující funkci červeného tlačítka jsou označeny zlatou pečetí Českých radiokomunikací a případně červenou pečetí iPrima. Pozor u set-top boxů, tam zlatá pečeť nestačí. Podporované modely TV najdete také v našem seznamu. Nejlevnější televizory s funkcí červeného tlačítka se dají pořídit do 5 000 korun.

Podrobnější informace včetně návodu jak nastavit funkci HbbTV najdete zde.

reklama

reklama