Že by bylo něco ve vzduchu? V arizonské nemocnici je 16 sestřiček v jiném stavu!

V arizonské nemocnici nemají nouzi o těhotné. Z blížícího se rodičovství se těší 16 zdravotních sestřiček! Náhoda nebo promyšlený tah? Kuriózní případ přinesl server BBC.
V arizonské nemocnici je 16 sestřiček v jiném stavu!
V arizonské nemocnici je 16 sestřiček v jiném stavu!
twitter/BBC News

reklama

Nejen personál, ale i pacienti si začali všímat, že se to v arizonské nemocnici ve Spojených státech jenom hemží těhotnými sestřičkami. A spekulace se brzy potvrdily.

Neuvěřitelných 16 zdravotních sestřiček je v jiném stavu! Ba co víc! Potomka přivedou na svět v téměř stejnou dobu! První z miminek je očekáváno v září a poslední v lednu.

Na tiskové konferenci, která byla v souvislosti s touto kuriozitou svolána, ženy žertovaly, že musí být něco ve vodě, nebo že možná chtěly mít stejné plány na vánoční prázdniny. 

Viděl ji celý svět, ale nikdo netušil, že bojuje i o život svého dítěte

Těhotná žena visící z okna při teroristických útocích v Paříži. Co se s ní stalo?

„Asi bychom si ani neuvědomily, že je nás tolik těhotných, kdybychom nezaložily skupinu na Facebooku. Až tam jsme zjistily, kolik nás je,“ říká Rochelle Shermanová, kterou čeká porod již za necelý měsíc.

Ostatní zaměstnanci nemocnice se již pečlivě připravují na takzvanou „Baby shower“, neboli party pro nenarozené miminko, která bude společná pro všech šestnáct těhulek.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!