Žena dostala v restauraci studené hranolky. Reklamaci řešila střelbou z pistole

Zřejmě na Divokém západě našla inspiraci žena, která nebyla spokojena se službami jedné z prodejen světoznámého řetězce rychlého občerstvení. Po obdržení údajně studených hranolků totiž nevytáhla dolary, ale zbraň, ze které následně i vystřelila. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Nespokojená zákaznice skončila ve vazbě.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Manažerka pobočky McDonaldu v americkém Garden City ve státě Georgia už ví, že naštvat některé zákazníky se rozhodně nemusí vyplatit. Minulý týden totiž obdržela jedna ze zákaznic studené hranolky. To ji rozlítilo natolik, že místo čekání na novou a jistě teplejší porci vtrhla do kuchyně, kde vytáhla zbraň a vystřelila do země, informovala stanice WTOC.

Během střelby nebyl nikdo zraněn. Manažer restaurace podle úřadů ženě následně vrátil peníze a ona pak odešla. Přivolaní policisté ženu dopadli nedaleko místa činu. Nespokojená zákaznice se zatčení nebránila. Policisté ji obvinili z útoku se zbraní a umístili ji do vazby.

Incident některé ze zaměstnanců prodejny doslova šokoval a stále nejsou schopni vrátit se do pracovního procesu. „Bojím se o svůj život, bojí se o mě i má rodina,“ uvedla pro WTOC manažerka prodejny s tím, že se snaží najít si zaměstnání v jiné lokalitě.

reklama

reklama