Žena měla po porodu zavraždit své dítě

15. 8. 2017 KRIMI: Žena měla ihned po porodu zavraždit své dítě
15. 8. 2017 KRIMI: Žena měla ihned po porodu zavraždit své dítě

reklama

Obviněním z vraždy skončil plzeňský případ utajeného domácího porodu. Novorozenci matka způsobila velká zranění a hodila ho do prádelního koše ve svém bytě. Holčička zemřela na následky zranění v nemocnici.

Do pondělního večera nechtěli policisté to, co se odehrálo v neděli v Plzni na Doubravce, vůbec komentovat. Teď ale přišli s informacemi, ze kterých mrazí. „Kriminalisté obvinili dvacetiletou ženu ze zvlášť závažného zločinu vraždy. Chvíli po porodu způsobila dítěti vážná poranění a schovala ho do prádelního koše,“ sdělila policejní mluvčí Martina Korandová.

Podle našich informací měla dokonce novorozená holčička bodnou ránu v krku. Tepnu jí prý držel policista a to až do příjezdu záchranářů.

„Zaintubované dítě bylo předáno do péče neonatologů FN Plzeň,“ řekl mluvčí krajské záchranky Martin Brejcha.

Holčička ale bohužel po několika hodinách v nemocnici zemřela. Podle sousedů žena své těhotenství tajila a nejspíš o něm nevěděl ani její přítel. „Ona to hodně skrývala, nosila jako hodně volný šaty,“ dodal známý ženy.

Žena teď může skončit ve vězení až na dvacet let. Policisté upozorňují na to, že pokud by dala dítě do babyboxu, žádný trest by jí nehrozil.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!