Žena na palubě letadla to přepískla se šampaňským: Pilot kvůli ní musel nouzově přistát

Cestující letící z Moskvy do Curychu byli svědky nečekaného nouzového přistání. Důvodem byla opilá žena, která stůj co stůj chtěla další sklenku šampaňského.
ilustrační foto- šampaňské
ilustrační foto- šampaňské
Pixabay

reklama

Čtyřiačtyřicetiletá žena měla podle policie letět z Moskvy do Curychu a dlouhý let si zpříjemňovat šampaňským. Na tom by nebylo nic hrozného, kdyby to žena s pitím drinků nepřehnala a nezačala svým chováním rušit ostatní cestující na palubě letadla.

Poté, co ji letuška odmítla nalít další sklenku šampaňského, žena byla doslova nepříčetná. Opilá cestující začala pobíhat po letadle a nakonec za zápěstí přitáhla letušku ke svému sedadlu, kde se dožadovala šampaňského.

Skotka zažila jedinečný let

Letadlo jen pro sebe? Obyčejný let do teplých krajin se změnil v nezapomenutelný zážitek!

To už ale byl o celé situaci informován sám pilot letadla, který se rozhodl pro nouzové přistání ve Stuttgartu. Tam opilou a nepříčetnou ženu už s pomocí policie vyvedli z letadla a posádka spolu s cestujícími pokračovala dál bez opilé dámy.

Ta nyní musí zaplatit pokutu ve výši téměř 128 tisíc korun a je docela možné, že bude muset uhradit další desítky ne-li stovky tisíc za náklady spojené s nouzovým přistáním.

Jak je vidět, opít se při dlouhém letu v letadle, není vždy tím nejlepším nápadem. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!