Žena trpěla bolestmi břicha, nikdo neznal příčinu. Během operace pak na doktory čekalo překvapení

Celých šest let si žena myslela, že trpí chronickým onemocněním střev. Zvrat nastal až ve chvíli, kdy kvůli potížím podstoupila operaci. Lékaři ženě ze střev vytáhli pytlík od kečupu, který kdysi spolkla!
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Pro lékaře to byl tvrdý oříšek. S chronickými bolestmi břicha, kterými pacientka trpěla, si nevěděli rady dlouhých šest let. Nikdo netušil, co by mohlo být příčinou bolestí, a tak se většina odborníků přikláněla k variantě výskytu Crohnovy choroby.

Jednačtyřicetiletá žena z Anglie neměla ani tušení, že si za trápení může sama. Poté, co se lékaři rozhodli ženu operovat, zjistili, že po celou tu dobu měla ve střevech pytlíček od kečupu.

ilustrační foto- katétr

Doktor čuně: Při vyšetřování konečníků lékař opakovaně použil katétr na více pacientů

Ve střevech doktoři objevili dva plasty světoznámé značky kečupu a právě ty se v tenkém střevě zanítily. Dobrou zprávou ale je, že pět měsíců po odstranění plastu z tenkého střeva, je žena zdravá a bez jakýchkoli bolestí.

Bylo velkým štěstím, že namísto obávané Crohnovy choroby, se žena potýkala „jen“ s pytlíkem od kečupu. Podobných případů není málo. Často však v těle dělá neplechu například omylem spolknuté párátko.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!