Žena unikla smrti! Explodovalo jí auto chvilku poté, co ji z něj důstojník vytáhl

Dva důstojníci nasadili svůj život, aby zachránili ženu z hořícího auta. Žena v bezvědomí seděla v plamenech připoutaná pásem k přední sedačce. Důstojník se nebál auto otevřít, pás přeřezat a ženu z auta vytáhnout. Vše zaznamenala kamera, kterou měl policista na hrudi.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Auto v plamenech (zdroj: CNN)

reklama

Dramatické video ukazuje neuvěřitelnou odvahu dvou policistů. Důstojník Dalton Foley a Olvia Martinová byli povoláni ve 4 ráno k hořícímu automobilu ve Farmville ve Virginii, aniž by věděli, co se bude odehrávat.

Po příjezdu si všimli, že v autě sedí řidička a bez váhání se rozhodli ji vytáhnout. „Budeme oba upřímní, měli jsme strach, nikdy jsme se s ničím takovým nesetkali. Ale byli jsme odhodlaní nasadit život,“ popsal jeden z nich.

Po pár sekundách, co ženu vytáhli, automobil explodoval. Žena byla okamžitě převezena do místní nemocnice s vážnými zraněními.  

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!