Ženu v baru napadl muž. V nemocnici zjistila že násilníkem je doktor, který ji má ošetřit

Šokující incident se stal v ruském městě Něrjungri. Když žena přišla do nemocnice po nočním napadení, zjistila, že ošetřující doktor je tentýž muž, který jí zranění způsobil. A ten se nebál ženu napadnout znovu přímo v ordinaci!
ilustrační foto
ilustrační foto
FTV Prima

reklama

Dvacetiletá Anastasia Dmitrijeva byla napadena neznámým mužem v nočním klubu ve městě Nějungri na východě Ruska. Když o pár hodin později se zraněními přišla do nemocnice, připadala si jako ve zlém snu. V doktorovi sedícího za stolem v ordinaci totiž rozpoznala nočního násilníka.

Když lékař zjistil, co za ženu před ním stojí, nebál se ji napadnout přímo v ordinaci. Tento útok už byl ale nahráván a video se rychle začalo šířit po internetu.

Na videozáznamu jde slyšet, jak doktor mladé ženě vyhrožuje, že pokud to nahlásí policii, bude to ona, kdo se dostane do vězení. „Je tu mnoho svědků, kteří mi potvrdí, že jste to vy, kdo mě napadl první,“ říká žena ve videu.

Agresivní doktor byl bezprostředně po útoku v nemocniční ordinaci propuštěn. A to i přesto, že se snažil celou situaci vedení nemocnice vysvětlit. Doktor uznal, že byl v ordinaci rozzlobený a plný adrenalinu, když zahlédl tutéž ženu, se kterou se střetl o pár hodin dříve v nočním klubu. Tam dle svých slov bránil porodní asistentku, kterou napadla skupina žen, mezi nimiž byla i Dmitrijeva.

 

A proč na ženu zaútočil znovu? „Vyprovokovalo mě, jak mě jeden z přítomných začal v ordinaci natáčet,“ prohlásil doktor podle deníku Daily Mail. „Pracuji zde rok a půl. Během té doby jsem zachránil nespočet lidí, ale nyní je všechna má práce zničena, díky tomuto videu,“ dodal.

Tato slova už ale nepříčetného doktora nezachrání. Vedení nemocnice nechce mít s agresivním lékařem už nic společného. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!