Známý ukrajinský sériový vrah se dočkal potomka. Jeho mladá žena říká, že by mu bývala pomáhala zbavovat se těl

Masový vrah Sergej Tkač se svou ženou
Masový vrah Sergej Tkač se svou ženou
Youtube/Телеканал 2+2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pedofilní, nekrofilní, sériový vrah Sergej Tkač (64) je za usmrcení a následné znásilnění velkého množství mladých žen odsouzen na doživotí. Ani to mu ale nezabránilo se na konci minulého roku oženit. Jeho o téměř čtyřicet let mladší žena Elena Tkačová (25), která mu nedávno porodila dceru, říká: „Pomáhala bych mu zahrabávat těla jeho obětí, kdybychom se bývali potkali dříve.“

Elena se do Sergeje zamilovala před devíti lety. O jeho existenci se tehdy dozvěděla jako šestnáctiletá - a to prostřednictvím televize. Doživotně odsouzeného sériového vraha, který mezi roky 1984 až 2005 zabil a znásilnil minimálně 37 mladých dívek ve věku od osmi do osmnácti let, pak obratem kontaktovala prostřednictvím dopisu.

 

Ruska původem z Jaroslavle v upřímném rozhovoru pro ukrajinskou televizní stanici 2+2 uvedla, že ji k napsání dopisu poháněla zejména Sergejova osobnost, která ji velice zaujala: „Napsala jsem mu dopis a dostala odpověď. Další půlrok jsme si jenom psali,“ vylíčila začátek procesu společného seznamování pětadvacetiletá žena.

Následovalo první setkání, které vzhledem k doživotnímu trestu jejího idola mohlo proběhnout jen skrze telefon a tlusté skleněné okno, které dvojici oddělovalo. Teprve za dalších šest měsíců se údajně mohli sejít sami v jedné místnosti.

Elena: Jsem velice žárlivá žena

Sergej Tkač měl podle svých slov v životě velké množství partnerek. Už dříve uváděl, že na osm desítek žen s ním spalo dobrovolně, ačkoliv mu nakonec všechny vztahy ztroskotaly. Nejčastějším důvodem pak bylo holdování alkoholu, špatné chování a násilnické sklony.

I přesto má Tkač tři exmanželky, se kterými zplodil celkem čtyři děti. To se ale příliš nelíbí jeho současné ženě, která je podle svých slov silně žárlivá: „Nikomu bych nedovolila se k němu přiblížit. Jsem velice žárlivá žena. Kdybych se musela nějak vypořádat s jeho předchozími manželkami, už by po Zemi dávno nechodily,“ přiznala v interview bez obalu.

Vzhledem ke své žárlivosti je Tkačová ráda, že většina ostatních žen má z jejího manžela – vzhledem k jeho minulosti - panickou hrůzu: „Je to dobře, že se ho ženy bojí. Pro mě to totiž znamená menší konkurenci.“ V šokování svou posedlostí ale pokračovala i nadále, když řekla, že by svému manželovi klidně „pomáhala pohřbívat těla obětí, pokud by se bývali potkali už dříve.“

Plánují další dvě děti i společný život

Zamilovaný pár je prý spokojený a v současné chvíli plánuje další dvě děti. Ideálně by měl k již narozené Elizabetě přibýt ještě syn a dcera. „Během návštěv spojujeme příjemné s užitečným…A já mám silné semeno,“ tvrdí sebevědomě 64letý Tkač. Ten také uvedl, jak by se bez servítek vypořádal s každým, kdo by chtěl jeho dítěti ublížit.

Manželé Tkačovi doufají, že doživotní trest bude v brzké době překvalifikován a zmírněn. Soudce by k tomu podle Eleny Tkačové mohlo přesvědčit hned několik faktorů: „Jeho věk, zdraví a to, že má děti…Miluji ho a jsem si jistá, že se nakonec všechno vyřeší tak, jak si představujeme,“ vykreslila ideální plány Tkačová. „On je ten neškodný. To já jsem z nás dvou ta nebezpečná,“ uzavřela zpověď Tkačová.

Kdo je Sergej Tkač?

Sergej Tkač se narodil 15. září 1952 ve stotisícovém Kiseljovsku na jihu Ukrajiny. Dříve pracoval jako sovětský policejní detektiv, ale v roce 1979 byl propuštěn. Zhruba o rok později začal vraždit, přičemž před spravedlností úspěšně unikal právě i díky zkušenostem nabytých z předchozího zaměstnání.

Často tak z místa činu utíkal například přes železniční tratě nebo frekventované silnice, díky kterým setřásl pachovou stopu, kterou následovali policejní psi. Po svém zadržení o mnoho let později přiznal, že byl sice v souvislosti s některými vraždami několikrát vyslýchán jako podezřelý, ale kvůli absenci dostatečných důkazů nebyl nikdy usvědčen.

Ruská a ukrajinská média se shodují, že za Tkačovy činy neprávem pykalo zhruba deset nevinných lidí. Mezi nimi byl například i otec, který spáchal sebevraždu ve vazbě z důvodu, že byl obviněn z vraždy vlastní dcery. Odsouzen byl i mladý školák, který jedno z těl náhodou nalezl.

Sériový vrah byl usvědčen až v roce 2005, kdy jej identifikovali kamarádi zavražděné devítileté holčičky. S celou skupinou se měl Tkač údajně bavit chvíli předtím, než svou poslední oběť usmrtil. V roce 2008 byl Tkač odsouzen na doživotí. Obžaloba mu prokázala vraždy a znásilnění v celkem 37 případech. Sám pachatel ale tvrdí, že obětí bylo přes sto.

 

Reklama
Reklama