Zombie panenku chci za muže! Mladá Američanka si vzala netradičního partnera

Dvacetiletá dívka Felicity Kadlec se vdala za zombie panenku Kelly Rossi, která má podle dívčiných slov 37 let. Svatební ceremoniál se uskutečnil v americkém městě Tiverton na Rhode Islandu a mladá dívka za něj zaplatila v přepočtu asi jedenáct a půl tisíce korun (včetně svatebních šatů pro sebe i panenku a venkovní výzdoby). Informoval o tom server Mirror.
Felicity Kadlec a Kelly Rossi
Felicity Kadlec a Kelly Rossi
@ReignBotHorror / Twitter

reklama

Vedle čtyř rodinných přátel bylo na svatbě přítomno i osm dalších panenek. Mladá dívka uvedla, že svatba se zombie panenkou Kelly je obě ještě více sblížila. „Kelly byla ženichem, protože v našem vztahu zastává mužskou roli, měla tedy oblek – a cítím, že jí bylo pohodlné být ženichem.“ Felicity uvedla, že ve vztahu se zombie panenkou je už čtyři roky.

Panenku jí ve třinácti koupil otec

Zombie panenku Kelly koupil Felicity otec ve třinácti letech, v době, kdy byla posedlá hororovými filmy. Podle svých slov začala k panence něco cítit v šestnácti letech, ale určitý čas se to snažila odmítat.

„Když můj táta vloni zemřel, zjistila jsem, že mi začíná být Kelly bližší a je mi s ní dobře, vzhledem k tomu, že byla někým, koho mi on koupil,“ uvedla Felicity.

 

I navzdory zombie vzhledu panenky Kelly Felicity prohlašuje, že ji hluboce miluje a za nic na světě by ji nevyměnila. „Vzala jsem si Kelly jen proto, že ji přijímám takovou, jaká je. Prohlédnu si její krvavou tvář a nevadí mi, že nemá čelist. Také její duch a osobnost mě vede k tomu, že ona je tou jedinou pro mě a že s ní chci strávit zbytek života.

reklama

reklama