Agresivní jezevec rozhýbe v úterý seriál Krejzovi. Zdenička si s ním ale poradí

Seriálem Krejzovi se prolínají různí živočichové, ať už divocí, nebo ochočení. Tentokrát přijde na řadu agresivní skunk…. Tedy jezevec! Dívejte se v úterý na Primě od 20.15 na seriál Krejzovi a uvidíte, kdo si jezevce doslova ochočí. A také to, jak dopadne setkání Danky a Honzovy matky (nápověda: bude to průšvih).
Zdenička si v seriálu Krejzovi poradí s jezevcem
Zdenička si v seriálu Krejzovi poradí s jezevcem
Krejzovi

reklama

Okolím Krejzových obchází agresivní skunk, který napadá lidi. Tedy alespoň o tom jsou skálopevně přesvědčení místní policisté, kteří požádají Petra coby veterináře, aby si s tvorem poradil. Jak se ale ukáže, vůbec se nebude jednat o skunka…

Podívejte se na video:

Krejzovi (103): Skunk
Krejzovi (103): Skunk

Navzdory tomu, jaký má Marta vztah k jiným dětem než těm vlastním, stále pokračuje v provozování své mateřské školky. S Luborem totiž zjistili, jak výnosný je byznys týkající se malých dětí. A co na tom, že to Martu vůbec nebaví a na děti kašle. V její školce se navíc nadmíru angažuje Ondrův otec Luděk, kterého to s dětmi moc baví. Pro Martu by samozřejmě bylo fajn, kdyby se o děti staral někdo jiný. Napadne ji proto Luďka angažovat. Jak se na to bude tvářit Lubor?

Krejzovi (103): Marta chtěla školku
Krejzovi (103): Marta chtěla školku

Vztah Danky s Honzou začíná nabírat obrátek, a to dokonce takových, že bude nucena celou záležitost oznámit Pájovi. Proč? Protože ji chce Honza seznámit se svojí matkou, a na to Danka samozřejmě není nijak připravená. Jak bude Pája reagovat?

Jako vždycky, mrkněte se na to ve videu:

Krejzovi (103): Pája Danku připraví
Krejzovi (103): Pája Danku připraví

Jenže jak se posléze ukáže, při setkání by Dance nepomohla ani svěcená voda. Před Honzovou matkou se totiž u Simona ukáže ne jeden, ale celé defilé Dančiných bývalých partnerů. Jak tohle Honza, a hlavně jeho matka rozdýchají?

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Krejzovi (103) - upoutávka
Krejzovi (103) - upoutávka

Všechno se dozvíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou sledujte v úterý od 20.15 na Primě. Nebo se na ni podívejte již v nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Vtip a originální humor najdete také v seriálu Vinaři. Nyní si ho můžete přehrát celý online na iPrima.cz:

reklama

reklama