Jak budete v roce 2016 vycházet s penězi? Hvězdy vám napoví...

Říkáte si, jaký asi bude rok 2016? Budu se mít dobře a budu dostatečně finančně zajištěn/a? Podaří se vám něco ušetřit nebo vydělat víc? Můžete riskovat, půjčit si či raději více spořit? Na to se můžete zeptat i hvězd. Co říkají? To najdete tady...
Horoskop na rok 2017 - Peníze
Horoskop na rok 2017 - Peníze
thinkstock.com

reklama

Přinášíme vám horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na rok 2016, které se soustřeďují právě na oblast peněz. Takže najděte si to své znamení a zjistěte, co můžete čekat. Jestli bude lepší více šetřit, zda-li přijdou nečekané výdaje či naopak můžete čekat příjmy do rodinné kasy navíc...

BERAN (21. březen - 20. duben)

Vaše peníze se na začátku roku začnou hýbat. Možná zrušíte nějaké spoření nebo vše, co máte uloženo, dáte na jiný účet. Prostě začnete se svými penězi něco dělat a přesouvat je. Na jaře se vám bude finančně velice dobře dařit. Žádné strádání. A nakonec zjistíte, že máte opravdu dostatek peněz na vše, co potřebujete. V létě buďte obezřetní, protože můžete přijít o peníze, což hrozí až do konce roku. Může dojít k náhlým ztrátám a nešťastným investicím. Finančně na tom ale budete celkově dobře, jen více přemýšlejte, kam investujete.

Rada pro vás na rok 2016: Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl a pokyn, co je pro vás správné. Spolehněte se, že se tak jako tak někdy budete muset rozhodnout. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím jenom vyčkávat. Nemůžete se NE-rozhodnout!

Spořicí účet je výhodná forma zhodnocení peněz, pokud je chcete mít po ruce

6 kritérií, podle kterých je vhodné vybírat spořicí účet

BÝK (21. duben - 20. květen)

Finanční stabilitu vám přinese jak začátek roku, tak celý další půlrok. Bude se vám dobře dařit a můžete i utrácet víc než jiné roky. S pracovním úspěchem vám finance přinesou i pocit jistoty. Možná ta jistota bude tak velká, že úplně zapomene být obezřetní. Nikomu nepůjčujte peníze, hlavně ne na konci roku, jinak se vaše finanční situace radikálně zhorší. Peníze totiž na konci roku budete potřebovat kvůli koupi nějaké nemovitosti nebo něčeho hodnotnějšího. Finance se k vám budou celý rok vracet.

Rada pro vás na rok 2016: Vesmírný posel stojí často přímo před vámi a vy jej posíláte zpět, protože nemáte odvahu vydat se novým směrem. Když však zůstáváte na starých cestách, nesmíte se divit, když se nedostanete na nové místo.

Bezpečné půjčování? Žádejte tam, kde vás prověří

Hypotéka vs. půjčka: Proč úvěr na bydlení lidem život (většinou) nekomplikuje?

BLÍŽENEC (21. květen - 21. červen)

Finance u vás budou trochu jako na rozbouřené lodi. Na začátku roku budete mít pocit, že si k vám finance nemůžou najít cestu. Na jaře už se vaše finanční situace zlepší a užijete si hojnosti. Nesmíte však riskovat a být impulzivní ve finančních transakcích, protože vám hrozí finanční ztráty. Na druhou stranu vás tento rok může potkat i finanční zhodnocení. To vše bude ke konci roku. Rok uzavřete už s finanční jistotou a dovolíte si i nákup drahých dárků.

Rada pro vás na rok 2016: Trpíte-li chronickým nedostatkem peněz, přezkoumejte svůj postoj k nim. Co si o nich myslíte? Pokud to není nic dobrého, je jasné, že se jim k vám nechce. Promyslete si pozitivní asociace spojené s penězi a to, co vše krásného s nimi můžete udělat.

Šetřit (nejen) na dárky jde velmi jednoduše

Bez nervů a počítání každé koruny. Jak snadno ušetřit na dárky?

RAK (22. červen - 22. červenec)

Peníze vám tento rok půjdou do kapsy samy od sebe. Už na začátku roku se vám bude finančně velice dobře dařit. Vše, co uděláte ve spojitosti s financemi, bude úspěšné. Myslete i na dlouhodobé investice, protože vám finance zůstávají ležet doma ladem. Tyto investice se vám vyplatí a zúročí. Díky dobré platební morálce si zajistíte finanční svobodu, která se vám líbí. Jediné, co by vás mohlo ohrozit, je zbytečné riskování. Nikomu peníze nedávejte bez předchozí analýzy trhu a investic. Ta finanční svoboda stojí za menší trpělivost.

Rada pro vás na rok 2016: Vnitřní klid vám přinese splnění vašich objednávek, protože se vám postará o spojení s vesmírem. Pokud máte v sobě vnitřní neklid, nejste naladěni na vesmír, ale na zlost. Uklidněte se, uvolněte napětí a agresivitu, a pak se stane zázrak.

Existuje víc možností, jak zhodnotit peníze...

Jak zhodnotit peníze? 6 možností pro vás

LEV (23. červenec - 22. srpen)

O peníze si nemusíte dělat starost. Budete jich mít hojnost a budou k vám proudit tak, jak jste si nikdy ani nedokázali představit. Zažijete pocit finanční svobody a taky se za to náležitě oceníte. Jen buďte opatrní v utrácení. Víte, že vám to jde lépe než šetření, a na konci roku by vám zase peníze mohly chybět. Nakupovat můžete v létě, to bude vhodné období na výhodné nákupy. S koncem léta už začněte šetřit na Vánoce a dávejte si něco stranou. Pokud to vydržíte, budete na konci roku v plusu a možná se vám podaří zaplatit si úžasného silvestra v Karibiku nebo na místě, které jste chtěli vždycky navštívit.

Rada pro vás na rok 2016 : Naprogramujte své podvědomí na to, co si přejete. Uvolněte se, posaďte se a řekněte si v duchu jednotlivé pojmy, které pokládáte za důležité. A formulujte svá přání.

Konec finančních negramotů v Čechách. O utrácení

Když peníze mizí aneb Jak utrácet bezpečně

PANNA (23. srpen - 22. září)

Spolu s pracovním úspěchem se vám bude dařit i s financemi a to vás uklidní. Konečně budete moci odložit vaše letité existenční obavy a uleví se vám. Můžete si dovolit i větší útraty a váš finanční rozpočet to nezatíží. Jste spíše spořiví než marnotratní, a tak moc neutrácíte. Zajeďte si ale na hezkou dovolenou, zasloužíte si ji za ty roky dřiny a odříkání. Finance vám budou proudit celoročně a na konci roku si užijete radost z bohatých Vánoc a krásného silvestra s celou rodinou.

Rada pro vás na rok 2016 : Jednou denně se stáhněte dovnitř, a pokud je to možné, odeberte se na nějaké tiché místo a zeptejte se: Co vlastně chci? Kdo jsem? S čím se cítím opravdu dobře? Co mě dnes nejvíce potěšilo?

Levná dovolená díky aplikacím

Dovolená za babku: Poradíme, jak najít super výhodné ubytování i letenky

VÁHY (23. září - 22. říjen)

Máte v plánu cestovat, což vás bude stát dost peněz, ale vy je dokážete vydělat. Jen si rozmyslete, která cesta je pro vás nejlepší, kterou preferujete, a ty ostatní plánujte postupně, protože by vám peníze mohly dojít. Práce vám poskytne velice dobrou finanční jistotu, a dokonce máte i nějaké peníze našetřené. Tento rok budete ve finančním klidu a můžete na podzim i přemýšlet o rekonstrukci bytu nebo domu, případně o koupi nového auta. Jen si vše dobře promyslete a kupujte věci postupně.

Rada pro vás na rok 2016 : Vděčnost za přítomný okamžik léčí emocionální zranění. Čím více jste přítomni a čím láskyplněji prožíváte současnost, tím spíše bolestné vzpomínky blednou nebo v nich pro sebe odhalíte pozitivní lekce.

Stát rozdává příspěvky na zateplení nebo stavbu energeticky šetrného domu...

Chcete stavět, měnit okna či kotel? PŘEHLED, na co lze získat dotaci

ŠTÍR (23. říjen - 21. listopad)

O finance se letošní rok vůbec nemusíte obávat. Vyděláte je stejně snadno, jako se vám daří v práci. Dovolíte si i zajet několikrát za rok na dovolenou. Možná si koupíte také něco nového domů nebo se v létě pustíte do rekonstrukce bytu. Změníte tak náhled na peníze a postavíte to vše na pevné základy, které vám přinesou finanční svobodu a klid. To, jak jste pilně pracovali vloni, se vám vrátí hned na začátku roku, kdy pocítíte, co to je finanční ráj. Na jaře se vše urychlí a přijde radost. Na podzim se objeví menší překážky, ale zvládnete je úplně v klidu a na konci roku už zase budete prožívat klid a pohodu.

Rada pro vás na rok 2016 : Když jste úplně uvolnění, nedokážete negativně myslet. A všechno, co si opravdu přejete a s uvolněnou důvěrou si objednáte, k vám proudí. Pro splnění vašich přání je tedy nezbytné starat se o pravidelné uvolnění a obveselení.

Vyplatí se fixovat ceny energií?

Energie budou mírně zlevňovat. Má smysl ceny fixovat?

STŘELEC (22. listopad - 21. prosinec)

Letos se snažte šetřit. Situace kolem peněz nebude tak růžová jako byla v minulých letech. Nezůstanete bez peněz, ale musíte se víc snažit, pak se peníze přikutálejí. Občas se objeví i nenadálý výdaj, který vás překvapí. Více výdajů vás sice hodně zatíží, ale i tak to zvládnete. Snažte se šetřit a zbytečně neutrácet. Na konci roku už bude lépe a uleví se vám.

Rada pro vás na rok 2016: Pobýváte rádi mezi pozitivními a láskyplnými lidmi, kteří všude šíří radost? Pokud ano, tak se snažte být i vy pozitivně naladěni a ostatní lidé budou rádi s vámi.

Na pravidelných platbách můžete ušetřit tisíce korun ročně...

5 pravidelných plateb, na kterých můžete začít šetřit okamžitě

KOZOROH (22. prosinec - 20. leden)

Vaše finanční situace by se měla zlepšit. Zlepšení by mělo být však postupné a začátkem léta už to i znatelně pocítíte. V létě budete cestovat a dovolenou si užijete v dobré náladě. Postupem času se objeví i finančně zajímavé nabídky, ale vy je nepřijmete, protože to není práce, která by vás naplňovala. Vaše finance se stabilizují až na konci roku, a dokonce našetříte i nějaké peníze a můžete i více utrácet.

Rada pro vás na rok 2016: Pokud o někom špatně smýšlíte nebo hovoříte, vaše podvědomí se domnívá, že hovoříte špatně sami o sobě, protože neumíte rozlišovat mezi já a ty. Čím více zaměřujete svoji pozornost na lásku v druhém člověku, tím více ji v něm – a také v sobě – aktivujete.

Cestovní pojištění si můžete sjednat snadno přes internet

Bleskové pojištění na cestu: Stačí pár minut a můžete jet!

VODNÁŘ (21. leden - 19. únor)

Stagnace přichází i ve spojitosti s vašimi financemi. Peníze vám chybět nebudou, ale už jich nebude tolik jako jiné roky. Lepší je šetřit a moc neutrácet, aspoň první půlku roku. Po létě už by se vše mělo změnit a celá situace se vyjasní. Peníze začnou přicházet pomalu, ale znovu se objeví a postupně porostou. Podzim už bude finančně stabilní, ale stále vás bude obcházet riziko ztrát, tak dobře promyslete, kam peníze investujete. Konec roku uzavřete už i s finanční rezervou a pocitem, že se vše dalo zvládnout.

Rada pro vás na rok 2016: Součet našich myšlenek, slov a pocitů produkuje naše vnější životní okolnosti. A naopak naše životní okolnosti a lidé v našem okolí zrcadlí náš vnitřní stav. Všimněte si jednou obou směrů současně.

Funguje to...

35 skvělých a jednoduchých triků, jak začít šetřit peníze

RYBY (20. únor - 20. březen)

Finance se vás během roku budou držet. Dokonce vás čeká zaplacení většiny dluhů, co máte, a můžete i nějaké peníze ušetřit. V prvních třech měsících možná dostanete neplánované odměny nebo se vám podaří vyhrát nějaké peníze sázením. V druhé půlce roku už sázení ale nechte a chovejte se skromněji. Kolem peněz se bude točit celý váš velice finančně úspěšný rok.

Rada pro vás na rok 2016: Mnoho lidí má nevědomý strach z toho, že by mohli zneužít svoji moc, kdyby se jim vedlo „až moc dobře“ nebo kdyby byli „až moc šťastní“. Není to pravda. Šťastný člověk, který žije v lásce, bude chtít svou radost sdílet.

 

Jaké další změny nás v oblasti peněz čekají v roce 2016? To se dozvíte v našem SPECIÁLU:

Speciál: Peníze v roce 2016 Foto:

 

Velký roční horoskop pro všechna znamení a pro všechny oblasti života najdete zde:

ženy speciál horoskopy 2016 Foto:

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

reklama