(Ne)obyčejný kluk: Nahlédněte do světa malého hrdiny s jinou tváří 6. 1. ve 20.15 na Primě

Žít plnohodnotný život se znetvořeným obličejem je pro malého Augusta velice těžké. Okolí se mu posmívá a podléhá předsudkům. Podaří se mu začlenit mezi ostatní a najít v životě své místo? Sledujte rodinný film 6. 1. ve 20.15 na TV Prima.
(Ne)obyčejný kluk
(Ne)obyčejný kluk
Studiocanal / Dale Robinette

reklama

Film pojednává o malém Augustu Pullmanovi, který se narodil s obličejovým dědičným postižením, jež mu výrazně ztěžuje začlenění mezi zdravé děti v nové škole. Auggieho osud nebyl lehký již od samého porodu. Lékaři se museli hodně snažit, aby miminko vůbec přežilo první minuty na tomto světě. Hlavní hrdina příběhu prošel mnoha plastickými operacemi a podstatnou část svého dosavadního života strávil doma pod helmou kosmonauta.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

(Ne)obyčejný kluk - upoutávka

Nadané dítě nezapadá

Auggie je velmi inteligentní dítě – miluje fyziku, vesmír, Star Wars a Minecraft. Po domácím vyučování teď nastupuje do klasické páté třídy a začátky jsou složité – některé děti se mu posmívají a nechtějí se s ním kamarádit. Začlenit se mezi ostatní a dokázat sám sobě, že i s jiným obličejem může malý kluk žít jako normální člověk, je snad nejtěžší úkol, kterému byl doposud vystaven.

Julia Roberts si zahrála matku malého Auggieho.
Autor: Studiocanal/Dale Robinette Julia Roberts si zahrála matku malého Auggieho.

Nechte se vtáhnout do dojemného příběhu rodiny, která statečně bojuje s osudem a sledujte, jak se malému Auggiemu povede začlenit do kolektivu ostatních dětí. (Ne)obyčejného kluka vysíláme na Primě 6. 1. ve 20.15.

Užijte si nový rok s naším bohatým romantickým obsahem online na iPrima.cz:

5 zajímavostí z filmu (Ne)obyčejný kluk:

  1. Nemoc, kterou trpí Auggie, se nazývá Treacher Collinsův syndrom
  2. Jacob Tremblay miluje Star Wars, stejně jako jeho postava Auggie
  3. Film se natáčel ve Vancouveru (Kanada) a v New Yorku (USA)
  4. Kromě Jacoba Tremblaye, který hraje Auggieho, si ve filmu zahrála i jeho sestra a otec
  5. Miranda oslovuje Augusta jako „major Tom“. Je to odkaz na píseň Davida Bowieho – Space Oddity, která je o astronautovi jménem Major Tom.

Hrají: Jacob Tremblay, Julia Roberts, Owen Wilson, Mandy Patinkin a další.

reklama

reklama