Všechny 3 řady krimisérie Polda exkluzivně ONLINE na iPrima.cz

Pro všechny fanoušky Michala Břízy (Davida Matáska) a jeho parťáků máme nyní v archivu na iPrima.cz exkluzivně ke zhlédnutí všechny 3 řady oblíbeného krimiseriálu Polda. Užijte si krimi léto s Poldou! Neváhejte, tato možnost je časově omezená.
seriál Polda
seriál Polda

reklama

Komisař Michal Bříza (David Matásek) byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se probudil po dvaceti letech. V době dotykových telefonů, Facebooku, navigací, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření. Poldovi začíná nový život.

Michal, jehož žena už má nového partnera, se vrací do života i do práce jako superpolda z minulého století. Za parťáka dostane absolventa policejní akademie, pětadvacetiletého zelenáče Andreje (Igor Orozovič). Michalova vizáž i chování drsňáka naráží na uhlazenost a postupy mladého kolegy a spory mezi touto nesourodou dvojicí, která v každém díle řeší vždy jeden případ, jsou zdrojem různých humorných situací. Ženský prvek vnáší do děje atraktivní policejní psycholožka (Jana Kolesárová), která má Michala po lékařské stránce sledovat.

Ačkoli se v závěru 2. řady Michal Bříza (David Matásek) s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová) políbili, i nadále si udržují odstup a případné jiskření maskují sarkasmem. Dokonce si stejně jako dříve vykají.

Připomeňte si ZÁSADNÍ SCÉNY ZE VŠECH TŘÍ ŘAD POLDY

V (ne)manželském trojúhelníku to vřelo

Odstup si Michal Bříza drží i od místního patologa Roberta Mráze (Jiří Vyorálek), který mu nemůže zapomenout, že mu v závěru první série překazil manželství. Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v seriálu objeví už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města. Ze dvou rivalů se stávají kámoši!?

Paranoidní polda a patolog  případy pro psychiatra

Patolog Robert Mráz se vlastně rozvedl ještě před svatbou, což z něj dělá případ pro psychiatra a na kanapi Táni Hoškové přibývá další pacient. Paranoidní Bříza nakonec oba podezřívá, že spolu mají poměr.

Kolega Andrej Křížek už není takový zelenáč jako na začátku příběhu a s Michalem Břízou tvoří ještě zábavnější duo. Ostatně Andrej teď chodí s jeho dcerou, takže to vypadá, jako by byli jedna rodina.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda (4) – Polda vyslýchá dceru

Tedy až do chvíle, než dá Míša (Elizaveta Maximová) Andrejovi kopačky, což Michala dost vytočí, protože rodinu si podruhé rozvracet nenechá. Vždyť už i šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) spí tajně v kanceláři, protože ho doma nechtějí. Navíc to vypadá, že Andrej se od svého parťáka hodně naučil, a tak si i on v druhé sérii užije trochu sexu při výslechu svědkyně.

Ještě více KRIMI online:

Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!