Týden Prostřeno! zahájí energická důchodkyně, dvě přílohy a rukodělná zábava

Prostřeno! je tady a s ním i další lidské příběhy. A rodinné recepty. Jeden muž a čtyři ženy se budou snažit přesvědčit své spolustolovníky o tom, že jejich nárok na výhru je zcela oprávněný.
Prostřeno! XXI (19) vsichni
Prostřeno! XXI (19) vsichni
archiv TV Prima

reklama

Někteří o tom budou přesvědčeni díky vychvalování své rodiny, jiní si ale věří sami. Jak si však poradí s taktizujícími soupeři, kterým nejde o to se dobře najíst, ale především si chtějí odnést výhru? Jak si všichni amatérští kuchtíci poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát příprava tortilly? Komu se úkol týdne podaří vhodně zařadit do svého jídelníčku, a kdo snahu o jeho přípravu vzdá?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXI (91) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc korun. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Zkušená kuchařka Vlasta (62) vaří ráda. Je už v důchodu a vsadí na českou klasiku. Přijde hostům k chuti?

Vlasta Salabová
Autor: archiv TV Prima Vlasta Salabová

Vlasta vystudovala střední školu hotelovou, kterou zakončila maturitou. Celý život pracovala jako prodavačka. Od loňského léta si ale užívá starobního důchodu. V letošním roce oslaví s manželem 44 let společného soužití, a pořád se mají rádi. Její menu bude klasické, pro některé spolustolovníky však až příliš. Podaří se jí vystřihnout takové dobroty, při kterých si každý vzpomene na své dětství? Nebo budou nad plnými talíři panovat rozpaky? Uvidíte už v pondělí.

Úterý: Upřímná Ivana (50) vsadí na osvědčenou domácí klasiku. Taktéž jako její pondělní soupeřka. Kdo z klání vyjde vítězně?

Ivana Kaliášová
Autor: archiv TV Prima Ivana Kaliášová

Ivana, která pracuje jako operátorka výroby, si potrpí na dobrou kuchyni. Považuje se za rodinný typ a nemá ráda faleš. U stolu sní téměř vše, ale prohřešky proti vlastním chutím neodpouští. Nesnáší rajskou a koprovou omáčku. I proto ani jednu z omáček v menu, které sestavila, nenajdete. Jenže kdo bude číst špatně název jejího předkrmu, a tedy se ošklíbat nad holoubky? Ivana se bojí toho, že u stolu potká kuřáky, ale naštěstí na stůl popelník nikdo vyžadovat nebude. Zadaří se jí a oslní své hosty klasickou vepřovou panenkou se šťouchačkami? Jak se jí u plotny povede, sledujte už v úterý. A také zjistíte, zda pobavila své spolustolovníky aranžováním květin. Uchvátila, nebo by si parta dala raději nějakou akčnější zábavu?

Středa: Mechanik Petr (44) žije šťastným rodinným životem. Věnuje se dceři v batolecím věku. Umí uvařit i pro dospělé, nebo mu rodičovský stav změnil chutě?

Petr Vondráček
Autor: archiv TV Prima Petr Vondráček

Třetí hostitel se objevil v pořadu Prostřeno! před deseti lety. Jeho žena před pěti a společně pak před rokem absolvovali natáčení další reality show. Přizná se středeční soutěžící ke svým zkušenostem před kamerou a budou je považovat ostatní u stolu za nepřijatelnou výhodu, které přizpůsobí také hodnocení? V Prostřeno! rád ochutná nová jídla a velmi se těší na to, že by vyhrál. Po letech, kdy se mu to nepodařilo, by považoval výhru za napravení reputace. Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

Čtvrtek: Babička Valérie (44) ráda sbírá zkušenosti. Rodinou je považována za skvělou kuchařku, takže si myslí na výhru. Aby měla na opravu zubů.

Valérie Glaserová
Autor: archiv TV Prima Valérie Glaserová

Valérie žije už jen s manželem a nejmladším synem. Tvrdí o sobě, že je milá, přísná i spravedlivá. Nikdo od ní nedostane rozhodně nic zadarmo. Má ráda nejen vaření, ale také ruční práce, a kromě rodiny ráda uvaří i pro hosty. Miluje řízek z krkovice, ten se ale v jejím menu neobjeví. Těší se na zkušenosti, které jí přinese celý natáčecí týden, a už ví, že body by letěly dolů, kdyby se na talíři objevila chobotnice.

Pátek: Páteční soutěžící Petra (39) se rozhodla, že si na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je vařit v Prostřeno! pod dohledem kamer. Jak se zhostí svého úkolu? A splní natáčení její očekávání?

Petra Fišarová
Autor: archiv TV Prima Petra Fišarová

Petra o sobě tvrdí, že neumí moc odpočívat a že hlavním smyslem společného stolování je spokojenost u stolu. Jak se jí povede splnit si své vnitřní nastavení? Budou hosté spokojeni, nebo dojde na slzy a zklamání hostitelky? V jejím menu se objeví panenka, stejně jako v úterý, takže hosté budou porovnávat výkon obou soutěžících. Navíc ani kontroverzní celerová polévka nenadchne, protože jde o zeleninu, kterou můžete buď milovat, nebo nenávidět. Nic mezi tím. Jak naladěni pro páteční zúčtování dorazí Petřini hosté? Sledujte už v pátek!

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku od 17.50 na Primě a hlasujte.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Užijte si také další oblíbené pořady, seriály a filmy, které pro vás máme k přehrání ON-LINE a zdarma na iPrima.cz:

reklama

reklama