U škol není v TEMNÉM KRAJI kvůli pedofilovi bezpečno!

Pedofilního vraha se zatím nepodařilo najít. Všem je ale jasné, že ve svém šíleném řádění ještě nepřestal. Petr Kraj s kolegy má opravdu co dělat. Čas pracuje proti nim!
Do pátrání je zapojená i Naďa Hamplová a Pepa Sláma.
Do pátrání je zapojená i Naďa Hamplová a Pepa Sláma.
archiv FTV Prima

Petr Kraj je spolu s kolegy z Prahy a okresního oddělení na stopě nebezpečného pedofila a u školy tak není bezpečno. Masakr v chátrajícím dětském táboře a nález pohřešované dívky u potoka nasměrují kriminalisty k deviantovi se slabostí pro lolitky. K dopadení rafinovaného vraha je nutné zapojit nejen policejní metody, ale i zaprášené znalosti literatury. Že je situace vážná, je jasné i z ukázky.

Temný kraj II (4) - upoutávka
Temný kraj II (4) - upoutávka

Rivalita mezi Petrem a Rosťou ožívá čím dál intenzivněji, zatímco jeho manželka Marie nostalgicky vzpomíná. Zpackaný, tajemstvím obestřený případ vraždy Ulricha budí emoce a jedno je jisté: nikdo na venkově si nepřeje, aby ho Petr znovu otevíral. Petrovi čím dál víc dochází, že Naďa Hamplová je do všeho zapletená a že mu rozhodně neříká pravdu – tehdy a ani nyní. Rozhodne se na ni přímo uhodit. Podívejte se na jejich rozhovor, který Nadě příjemný není.

Potřebovala jste alibi?

Temný kraj II (4): Potrebovala jste alibi
Temný kraj II (4): Potrebovala jste alibi

Další díl TEMNÉHO KRAJE již v sobotu 21. 9. ve 20.15!

reklama