Smrt při představení Hamleta, to je další případ pro Vraždy v Brokenwoodu

Doslova divadelní úmrtí bude coby svůj další případ řešit detektiv Mike Shepherd v další epizodě krimiseriál Vraždy v Brokenwoodu ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Být, či nebýt? To je oč tu běží!
Mike Shepherd bude v seriálu Vraždy v Brokenwoodu opět řešit vraždu
Mike Shepherd bude v seriálu Vraždy v Brokenwoodu opět řešit vraždu
Vraždy v Brokenwoodu

reklama

Detektiv Mike Shepherd s kolegyní Kristin Simsovou navštíví představení Hamlet místního divadelního souboru. Na konci představení jeden z herců nicméně zemře doopravdy.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vraždy v Brokenwoodu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy v Brokenwoodu II (2) - upoutávka

Zpočátku vše nasvědčuje astmatickému záchvatu, ale Mike Shepherd ucítí u mrtvého herce Bena mandle a je mu jasné, že se jedná o otravu. A otravu kyanidem také prokáže pitva. Kyanid se dokonce najde ve falešné krvi, kterou herci používají na jevišti, když mají být zraněni.

Všichni členové souboru jsou podezřelí a detektivové začnou získávat informace o vztazích mezi herci. Mrtvý Ben se před několika týdny rozešel s Juliet, jejíž matka Ruth žije Shakesparem a rozchod Benovi zazlívala. Rekvizitář Gray Jenkins je sice gay, ale zároveň je bývalým manželem Nelly Jenkinsové, která má licenci na nákup kyanidu, protože si živí prací s kožešinami.

Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

Motivem by mohla být zhrzená láska, ale i konkurenční boj pro získání role. V inhalátoru objeví patoložka kyanid, právě ten, který byl příčinou Benovy smrti. Ben ale nebyl jediný ze souboru, kdo inhalátor používal. Smrtelná dávka možná nepatřila Benovi, ale dalšímu členovi souboru, Billymu. Když se objeví fotografie z chaty u Nelly, je evidentní, že podezřelý je celý soubor, který chatu navštěvoval. Kdo z herců žárlil a chtěl sám sebe zviditelnit, i za cenu vraždy?

To bude muset rozluštit Shepherd a jeho kolegové již ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Vraždy v Brokenwoodu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!