midiplayer midiplayer
midiplayer
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka
Upoutávka se přehraje za  2 s.

Nikdo není dokonalý

O pořadu

Jiří Krampol dnes určitě potěší početné příznivce oblíbeného formátu Nikdo není dokonalý – pořad, který má desetiletou tradici, se totiž vrací ve speciálním premiérovém díle na obrazovky Televize Prima! Diváci se opět mohou těšit na pozvané VIP osobnosti, tentokrát však půjde o souboj měst, z nichž hosté pocházejí nebo jsou s nimi spjati nějakým jiným způsobem. Záludné otázky v ulicích bude kolemjdoucím pokládat moderátor Petr Vojnar.

 

Vítězné město pak získá certifikát dokonalosti svých občanů, který na konci každého pořadu převezme starosta města nebo jiný zástupce. V dnešním díle uvidíte opravdu hvězdné hosty, do křesel totiž usednou porotci česko-slovenské verze celosvětově nejúspěšnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT – Lucie Bílá a Jan Kraus!

reklama