Láďa předvede, jak si vyrobit designový stoleček s živými květy

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, používáte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Stoleček s živými rostlinkami
Stoleček s živými rostlinkami
archiv FTV Prima

reklama

Vychytávky týdne poradí, jak z nepotřebného stojanu, úchytky a zavařovací sklenice vykouzlit dekorativní dózu. Kutil Mirek se pochlubí svým traktorem vyrobeným z náklaďáku. Láďova domácí lékárna se zaměří na švestky čerstvé i sušené a vysvětlí, jak vám prospěje švestková voda. Divák Zdeněk se podělí o recept na vynikající brynzové sušenky.

Brynzové sušenky podle osvědčeného receptu
Autor: archiv FTV Prima Brynzové sušenky podle osvědčeného receptu

Designový živý stoleček ze staré pneumatiky, překližky, misky, lana, skla a sukulentů vykouzlí Láďa ve své dílně. Jako obvykle nebude chybět ani Pošta pro Láďu. Divačka Štěpánka předvede svoje „pufíky“ – umotané uzlíky z potahové látky na sezení i opírání. Na závěr Láďa ukáže svůj recept na vynikající cuketovou pizzu.

Pufíky pro kvalitní odpočinek
Autor: archiv FTV Prima Pufíky pro kvalitní odpočinek

Vychytávky Ládi Hrušky kromě oblíbených návštěv českých kutilů a žen kutilek, představování nejrůznějších léčivých rostlin, bylinek, ale i ovoce či zeleniny v Láďově domácí lékárně a receptů jak z diváckého Rodinného stříbra, tak přímo z Láďovy kuchyně nabídnou novou rubriku Vychytávka týdne.

Sledujte v neděli 17. září 2023 ve 13.45 na Primě!

reklama

reklama