Láďa vyrobí vychytanou dřevěnou velikonoční dekoraci

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Vychytaná velikonoční dekorace
Vychytaná velikonoční dekorace
archiv FTV Prima

reklama

Pokud vám doma po večírku zbyly prázdné lahve od vína, nezoufejte. I ty se dají dále využít – Láďa ukáže, jak z nich vyrobit designové vázy. Mistr recyklace, kutil Standa, ukáže své městečko z kartonů, ve kterém natočil pohádku o Mikulášovi pro děti. Láďova domácí lékárna představí křen, který je prospěšný na bolesti hlavy i celkové posílení organismu. Chybět nebude tradičně ani Pošta pro Láďu.

Designové vázy z recyklovaných lahví
Autor: archiv FTV Prima Designové vázy z recyklovaných lahví

Velikonoce jsou za dveřmi, a tak se paní Romana podělí o rodinný recept po babičce na velikonočního beránka. A Láďa rovnou v dílně vyrobí velikonoční dekoraci v podobě dřevěného vejce, které poslouží na dlouhé roky. O další návod na vychytanou velikonoční osázenou dekoraci z balonku se podělí i divačka Jana. U plotny Láďa na závěr předvede, jak si upéct mazanou žemlovku s peřinkou.

Velikonoční beránek
Autor: archiv FTV Prima Velikonoční beránek

Vychytávky Ládi Hrušky kromě oblíbených návštěv českých kutilů a žen kutilek, představování nejrůznějších léčivých rostlin, bylinek, ale i ovoce či zeleniny v Láďově domácí lékárně a receptů jak z diváckého Rodinného stříbra, tak přímo z Láďovy kuchyně nabídnou novou rubriku Šetříme s Láďou Hruškou.

Velikonoční dekorace z balonků
Autor: archiv FTV Prima Velikonoční dekorace z balonků

Sledujte v neděli 2. dubna 2023 v 13.00 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!