Andrea Elišáková

Téma diskuze: Andrea Elišáková

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

Jirka Gyuri Cicu (Anonym) 04.08.2017 01:17

Vy jste tak ubozí :) Strašně se mi líbí jak dokážete odhadnout člověka z TV :) A ještě jste tak ubozí že všechnu tu kritiku píšete jako ANONYM :D Navíc jste tak debilní, že tu píšete, že je to zkur*ydce*k*, víte koho tím vůbec urážíte??

raphan (Anonym) 30.05.2017 18:57
Sebeovládání je projev kultivovanosti. Tato soutežící na sebe může být pyšná.
Anonym (Anonym) 29.05.2017 10:47
Je to hloupá husička ale bylo tam už mnoho daleko horších lidí.Myslím že i ty rohlíky ji navedl štáb primy aby to rozvířil protože poznali že ona je hloupá a skočí na to.Ale brzo to rozpoznala a hned se stáhla.Myslím že si takto nenávistné komentaře nezaslouží.I když kritiku nepochybně ano.Na určité osoby v některých předchozích dílech opravdu v tom špatném nemá.Nebyla by ani v první desítce.
Anonym (Anonym) 29.05.2017 10:57
10.47 Musím uznat,že se šikovně snažíte tuhle husu obhájit,máte to marný,že je hloupá,to by tolik nevadilo,jako fakt,že je cynická,protivná a má ráda jen sama sebe.Rohlíky ji určitě nikdo nedoporučoval,chtěla jen pana Mariana ponížit a ono se to obrátilo proti ní.
Anonym (Anonym) 28.05.2017 02:44
Andrea se asi neumí vyjadřovat, zvlášť na kameru, ale to zdaleka není jen její problém. Podle zdejší diskuze to vypadá, že vyjadřovat se neumí většina z nás, a to ani písemně a bez kamery. Asi chtěla vyhrát, ale k nějakému "takticky" nízkému bodování se ani nepřiblížila. Hledání "úšklebků ve tváři" hraničí s praktikami totalitní policie, stejně jako primitivní nadávky, které zde na Andreinu adresu "plodí" mnoho z vás. Měli byste se stydět, ale vy se stydíte jenom když vás chytí. Znám vás dobře.
Anonym (Anonym) 29.05.2017 23:57
Já s vámi jednoduše nesouhlasím, Andrea si nezasloužila tak příkré a vulgární odsudky, například i proto, že většina z nás ji zná jen z pár dílů Prostřena. Vaše tendence nadužívat pojmy jako "psychicky narušený" a podobné svědčí spíše o vaší vlastní poruše. Každý píše, kdy má čas, já čas někdy mívám až takto pozdě a vám do toho nic není. Na rozdíl od vás nemám zapotřebí "honit si ego" tím, že bych někoho anonymně urážel. Ať se vám vaše unáhlené a vulgární soudy o lidech vracejí co nejčastěji!
Anonym (Anonym) 29.05.2017 06:32
Pro 02.44 Tohle mohl napsat jen psychicky narušený jedinec,který si po nocích zvedá svoje mizivé ego.Milá paní(pane) Vy nás všechny znáte? No já vás neznám ,s hlupákama jako jste vy se nestýkám .A Andrea si kritiku zaslouží je to zlá,podlá a odporná ženština a já souhlasím se všemi,kteří ji odsuzují jako protivnou,samolibou a cynickou ženskou ,která navíc neumí vařit.A vy si uvařte byliny na spaní,ať se nemusíte ukájet po nocích na diskuzi.
Anonym (Anonym) 29.05.2017 01:13
Já jsem se ani tak nezaobíral Andreou, jako spíš vulgárními zakomplexovanými primitivy, mezi které patříte i vy.
Anonym (Anonym) 28.05.2017 09:52
02.44 Tedy zabývat se v noci cynickouz krav.kou Andreou,může jen stejný psychopat,jako je ona sama.
Jitík (Anonym) 27.05.2017 23:00
Jakoby K.R.Á.V.A
Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama