Prostřeno VI (41) Brno galerie1 - Monika Šťastníková

Téma diskuze: Monika Šťastníková

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi nesmí porušit podmínky poskytování digitálních služeb. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Pro vstup do diskuze se prosím přihlaste ke svému iPrima účtu.
další anonym (Anonym) 20.03.2013 13:24
Tak jsem si dnes ráno všimla, že Stefanie držela správně příbor. To tu snad ještě nebylo. Ta Alena - ....
přítelkyně anonym (Anonym) 20.02.2018 13:56

prosím vás mohli byste být zdvořilejší stefanie je moje teta a znám jí moc dobře je moc milá a přejicí

१झछ (Anonym) 24.10.2012 04:42
Ja opravdu nevim o co vam jde. Kam to jeste napisete. Alena si uz davno odvarila a svoji role zahrala. Kuli lidem jako jste vy se zde uzavira diskuze
Anonymous (Anonym) 23.10.2012 00:59
Moniko, když to tu čtete... Je vaše věc, pokud jste těhotná a dokonce i pokud dáte dítě k adopci. Pokud je to jen z důvodu, že byste další dítě nezvládla a ze situace už není cesty ven, tak budiž. Pokud ale nafasujete za adopci pěkný penízky, tak to už není adopce, ale kšeft, nepovolený a hodně nemorální. Tudíž toto už by tak úplně vaše věc asi nebyla co. Ale jestli jsou to jen drby, tak fajn a druhé mimino si užijte. To že nejste těhtoná vám nevěřím.
radomachera (Anonym) 27.03.2013 10:35
Tak ve třetím měsíci na mne nebylo nic vidět, ba ani ve čtvrtém, až v pátem to poskočilo.
jitka835 (Anonym) 03.11.2012 22:20
nechte se vyšetřit, kuličky se Vám nevhodně přesypaly, trpíte představou, doporučuji vyjít ven a rozhlídnout se, nic Vám to asI neřekne, ale dám Vám radu, kdykoli uvidíte ženu, která má pupek, zeptejte se jí kdy bude rodit... MODŘINY VÁS NAUČÍ.
Anonymous (Anonym) 29.10.2012 17:46
pro proboha pořád řešíte těhotenství?tady nikdo nikdy neviděl co s postavou udělá těhotenství?ženská může přibrat a to setsakramentsky,já přibrala skoro 20 kg,a to jsem jedla zdravě,nepřejídala se a do poslední chvíle makala na zahrádce.Někdo prostě přibere dost a shotit potom přebytečná kg je fuška.Já taky rok po porodu vypadám,jako kdybych byla ve 3 měsíci.paní měla evidentně v době těhotenství velké břicho a to shodit je fuška.
takéanonym (Anonym) 29.10.2012 12:18
Ale nikoho neodsuzuji.Bohužel doba je tak hektická a mizerná,že člověku někdy nezbyde než se snížit k těmto věcem.Bohatí,co si nakradli a mají zabezpečené rodiny na desetiletí toto znát jistě nemohou.Jsou daleko horší cesty a způsoby,kterými by se Monika mohla dát.Ona zvolila toto.Až nebude krást,tunelovat a odklánět naše skvělá vláda,až bude lidem dobře,seženou práci všude,nebudou muset brát práci za 6-7tis.měsíčně,budou mít na léky,bydlení a složenky-pak o tomto neuslyšíme.
polopatě.původní (Anonym) 24.10.2012 21:53
Miminko nebude, přestaňte fantazírovat o tom jak se Monika spikla s agenturou za peníze, je trapné představit si i toho troubu kdo té přihlouplé představě věří.
polopatě.původní (Anonym) 24.10.2012 21:47
Fakt si myslíš, že z každé holčiny při těle vypadne miminko? Mě takto v prvních letech po dvou porodech urazili několikrát a úplně chápu Moničinu reakci, že se vytočila. Žena je po porodu rozhozená a než se srovná, může trvat roky a Monika se taky srovná, proč by ne , bude z ní krásná mamča s krásnou dcerou.
Další příspěvky

reklama