Staronový soutěžící Ján, múza konceptuálního umělce Petera a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. V na první pohled pohodové, místy ovšem napjaté atmosféře se u stolu sejdou čtyři muži a jedna jediná žena. Jak se jim bude dařit plnit si své sny?
Prostřeno v Libereckém kraji (zdroj: CNN Prima NEWS)
Prostřeno v Libereckém kraji (zdroj: CNN Prima NEWS)

reklama

Tedy dosáhnout na výhru, skvěle pohostit a ještě zaujmout pokrmy podle svých pravidel? Jak to všem bude u stolu i u sporáku šlapat? A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je nyní příprava omelety? Kdo se na jeho přípravu vykašle a kdo jej naopak vymazlí k dokonalosti? Kdo poprvé pozná, že je v menu něco navíc?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! (26) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Operátor výroby Ján (51) se do Česka přistěhoval za prací.

Ján Zatroch
Autor: FTV Prima Ján Zatroch

V pořadu se objevuje už podruhé, poprvé své štěstí zkusil před deseti lety a rozhodl se do stejného adrenalinu vstoupit ještě jednou. Pokud by vyhrál, tak by peníze rozdělil mezi ostatní, jestli budou dobrá parta. Pokud by se nesešla dobrá parta, tak by je dal do dětského domova nebo na charitu. Vaří velmi rád a uvidíme, jak se mu zadaří také během jeho dne. Během celého týdne totiž uslyší mnoho hlášek. Zjistíte třeba, kdo bude servírovat něco, co vypadá jako ostříhané nehty, kdo se bude podivovat nad tím, co je v kuchyni opravdový mazec, a v neposlední řadě zjistíme, kdo nejí rajčata. Semele se tohle vše hned první den? Sledujte už v pondělí, jak to dopadne.

Úterý: Nezaměstnaná Martina (49) má ráda zvířata, procházky a vaření. Ovšem bude vše šlapat tak, jak si předsevzala? Komu u ní chutnat nebude a kdo naopak bude chválit?

Martina Šídová
Autor: FTV Prima Martina Šídová

Přihlásila se sama, protože ji baví vařit a chtěla si vyzkoušet, jaké to je, připravovat jídlo pro cizí lidi. Těší se na nové zkušenosti a na svůj osobní test, jestli dokáže uvařit pro více lidí, než je zvyklá. Pokud vyhraje, tak peníze použije na řidičský průkaz, po kterém touží. K vaření má velmi kladný vztah. Nemá ráda mozeček z květáku a nikdy by nesnědla brouka, červa a podobnou havěť. Počítá se rak na kopru mezi havěť, a bude tak mít Martina problém se středečním menu, nebo ne? To ale není tolik důležité jako to, jestli se jí podaří navařit tak, aby na sebe mohla být pyšná. Předvede se jako vyvařená kuchařka? To vše zjistíte už v úterý.

Středa: Konceptuální umělec Peter (54) je sice už dědečkem, přesto tvrdí, že je jeho život kočovný a života v ateliéru, kde bydlí i tvoří, by se zatím nevzdal.

Peter Herel Raabenstein
Autor: FTV Prima Peter Herel Raabenstein

Miluje bramborové knedlíky s vajíčkem, ale svým hostům nabídne samé světové lahůdky. Menu poskládal z jídel, která si oblíbil na svých cestách, věří, že jimi zaujme i své hosty. Bude tomu opravdu tak, nebo by dali spíš přednost klasice? V životě se řídí mottem: „Co se stane jednou, už se nemusí opakovat. Co se však stane podruhé, stane se jistě i potřetí.“ Bude pravdivé i během jeho vaření, nebo bude vše úplně jinak? Jak si stihne poradit s úkolem týdne? To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu. O hostech se dozvíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Asistent prevence kriminality Ján (31) je svobodný a v bytě žije sám se psem Bennym.

Ján Puľo
Autor: FTV Prima Ján Puľo

Jeho život je normální a sám sebe považuje za průměrného chlapa. Do pořadu se přihlásil sám, protože má rád výzvy – a Prostřeno! je pro něj velká výzva. S oblibou připravuje minutky, bramborovou kaši a maso na různé způsoby. Má rád skoro vše kromě bůčku, tlustého masa, jater, rajčat a kyselého zelí. Při stolování mu vadí přetvářka, jeho motto mu velí jít si za svým, takže bude zajímavé sledovat, jak si jde za vítězstvím. Jídla do menu si vybral tak, jak je má rád. Ovšem bude to stačit jeho soupeřům? Sledujte už ve čtvrtek, jak se zahýbe kartami, které ostatní drží v rukách. A bude objeven taktik?

Pátek: Truhlář Aleš (44) byl do pořadu přihlášen svými ženami.

Aleš Pásek
Autor: FTV Prima Aleš Pásek

Tedy manželkou a dcerami, se kterými žije v jedné domácnosti. Tvrdí o sobě, že je milý a přátelský, ale občas umí být také vzteklý. Jakou jeho tvář poznají jeho hosté? Aleš rád připravuje česká jídla a takové bude i jeho menu. Tedy v zásadě jednoduché, ale do detailu vymazlené. Bude to ale ostatním stačit, nebo by chtěli něco „lepšího“? Aleš se musí snažit, protože jeho ženy už plánují, jak naloží s případnou výhrou. On sám se řídí heslem, že bez práce nejsou koláče. Dojde tedy v pátek na koláče? Užije si páteční vaření? A nepřepadnou jej obavy, jak to celé dopadne?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sledujte předpremiéry nových seriálů dříve než v televizi a bez reklam.

Sledujte předpremiéry hitů Primy: Hvězdy nad hlavou, 1. MISE, Slunečná i Dvojka na zabití

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!