Eva se naučí vyrobit ztracené spoje

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Ztracené spoje oceníte při výrobě vlastního nábytku
Ztracené spoje oceníte při výrobě vlastního nábytku
archiv FTV Prima

reklama

Kdo by nemiloval měsíční jahody! Ukážeme, jak na jejich pěstování od semínek. Přípravy už máme za sebou, proto ukážeme, jak vysévat zeleninu přímo do volné půdy. Pustíme se do přípravy záhonů, zapravení hnoje a značkovacího výsevu. Beze ztrát v kuchyni zpracujeme kedlubnu, kterou proměníme ve steak s pyré a osmaženými chipsy. Chcete se pustit do výroby vlastního nábytku? Pak se s námi v Minutovém manželovi – lekcích pro ženy nejprve naučte, jak na ztracené spoje. Chcete si pořídit či adoptovat kotě? Poradíme, jak ho začlenit do již stávající kočičí rodiny.

Michal poradí s výsevem zelniny
Autor: archiv FTV Prima Michal poradí s výsevem zelniny

Máte novou zahradu, a nevíte, co s ní? Tak jako tak budete mít určitě část z okrasného trávníku. Předvedeme, jak ho správně založit. Za týden jsou tady Velikonoce, a tak přineseme inspiraci pro malování kraslic. Pustíme se do zdobení lepení slámou. Vrátíme se na zahradu a v rubrice Na Míru vyrobíme oporu pro popínavé rostliny na zahradu ve tvaru listu. A pokračovat budou přípravy už založené zahrady na novou sezónu.

Barevné velikonoční kraslice
Autor: archiv FTV Prima Barevné velikonoční kraslice

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Těší se na vás Eva s Oldou
Autor: archiv FTV Prima Těší se na vás Eva s Oldou

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 2. dubna 2023 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!