Jak se míchá margarita, jak se párují vína s jídlem a kdo bude za hnidopicha, se dozvíte již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to bude soutěžícím tohoto týdne u plotny fungovat? A zvládnou muži pohostit zkušené kuchařky, které navíc mají o vaření jasné představy?
Prostřeno! XXIII (76): Praha a Středočeský kraj
Prostřeno! XXIII (76): Praha a Středočeský kraj
archiv TV Prima

reklama

A jak si poradí soutěžící s úkolem týdne, kterým je tentokrát tofu? Zakomponují ho do menu nenápadně, nebo bude do očí bijící hned na první pohled? Tři muži a dvě ženy předvedou, kdo zvládne neočekávané situace, kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá. Třeba tak, že na něj přestane myslet a zkrátka jej nevypracuje. Kdo jej oproti tomu vymazlí k dokonalosti?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (76) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Technik Petr (54) si chce užít adrenalin.

Petr Faber
Autor: archiv TV Prima Petr Faber

Účast v Prostřeno! tedy byla jasná volba. Petr si prošel hodně krušnou životní etapou a nyní se podle něj už blýská na lepší časy. Do pořadu se přihlásil sám. K vaření má velmi kladný vztah již od dětství. Pekl rád vánoční cukroví, pomáhal v kuchyni, až se dopracoval k vaření českých a složitých jídel. Nyní si rád vymýšlí i své vlastní speciality a recepty. Jako zábavu nabídne hostům společenskou hru, podávat bude zajímavě poskládané menu. Koho zaujme a kdo bude tvrdit, že se nepodařilo? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Momentálně nezaměstnaná Sára (28) se rozhodla připravit klasické menu v novém kabátku.

Sára Sihelská
Autor: archiv TV Prima Sára Sihelská

Ocení to její hosté? Sářiným velkým koníčkem je cestování, sport, gastronomie, historie českých dějin a sledování dokumentů, seriálů a filmů. Má ráda čtení knih a soutěžení. K vaření má kladný vztah – vaří ráda a u toho sleduje své oblíbené seriály a filmy. Je to pro ni odpočinek. Těší se na nové zkušenosti i lidi, které u stolu potká. Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Marketingová manažerka Eva (29) považuje Prostřeno! za své guilty pleasure.

Eva Došková
Autor: archiv TV Prima Eva Došková

Ráda by si vyzkoušela, jaké to je vařit před televizní kamerou. Několik let jí kamarádi vyhrožovali, že ji přihlásí, ale neudělali to, a tak se k tomu odhodlala sama. Pokud by vyhrála, tak by nejraději odletěla na dva týdny na La Graciosa, kde by žila ve stanu a ráno by se koupala v oceánu. Vždy byla hrdá na to, jak umí filetovat ryby, ovšem až do listopadu, kdy jí pozdní večerní filetování vysloužilo pět stehů na jednom prstu. Asi i proto ryby na talíři nebudou. Koho bude její večer bavit? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Prodejce Vojtěch (23) se do pořadu přihlásil sám, protože to považuje za velice dobrý nápad.

Vojtěch Cahák
Autor: archiv TV Prima Vojtěch Cahák

Žije s rodiči v rodinném domě. Má dvojče – bratra, který žije v Kanadě. Vojtěch je svobodný a bezdětný. Před půl rokem se vrátil z Kanady, kde studoval a pracoval. Doufá, že mu nikdo nenabídne ovar, který nejí. Jinak je poměrně tolerantní a ze všeho nejvíc miluje středomořskou kuchyni. Takové ale nebude jeho menu. To bude mezinárodní, takže je velká pravděpodobnost, že úkol týdne se v něm ztratí. Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Co se o hostiteli dozvíme?

Pátek: Školník Mirek (56) má jasno, jak naloží s výhrou.

Miroslav Košťál
Autor: archiv TV Prima Miroslav Košťál

Tedy on ne, ale jeho žena rozhodně ano. Do pořadu se přihlásil sám, protože by chtěl vyzkoušet něco nového. Vzpomíná, že jednou obaloval řízky v moučkovém cukru a moc k jídlu to nebylo, tak jen doufá, že něco podobného se mu nepovede také během natáčení. Nemá rád tlusté maso a hmyz, tak doufá, že na podobné experimenty nedojde. Ovšem kdyby mu někdo nabídl sekanou svíčkovou, oblizoval by se až za ušima. Menu sestavil z jídel, která ho napadla jako první, a pevně věří, že jeho hosté si pochutnají. Bude to tak? To se dozvíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

reklama

reklama