Grilovací speciál, rafinovaný úkol týdne a mnohem víc již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to bude soutěžícím u plotny fungovat? Kde se stane chyba a kdo si neporadí s úkolem týdne? Objeví se mezi nimi nějaký taktik, nebo celý soutěžní týden proběhne na pohodu?
Prostřeno! XXIII (106): Grilování
Prostřeno! XXIII (106): Grilování
archiv TV Prima

reklama

Dvě ženy a tři muži se, kromě jiného, budou muset poprat s úkolem týdne, kterým je v tomto týdnu příprava hamburgeru. Kdo se na jeho přípravu vykašle a kdo jej vymazlí k dokonalosti? Věkový rozptyl všech soutěžících opět vede k otázce, zda u plotny vyhrává zkušenost, nebo odvaha riskovat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (106) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Strážný Ivan (56) je pyšným dědečkem.

Ivan Bodis
Autor: archiv TV Prima Ivan Bodis

Do pořadu ho přihlásila jeho manželka a Ivan sám neví proč. Třeba to zjistí v průběhu natáčení… Pokud vyhraje, tak peníze použije na dodělání terasy a rekonstrukci kuchyně a rád by jel s rodinou na výlet na hory. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru čára. Menu sestavil z jídel tak, aby bylo rozmanité. Komu zachutnají halušky, perkelt nebo staročeské lívance? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Směnový mistr Vladimír (50) býval vojákem z povolání.

Vladimír Plíšek
Autor: archiv TV Prima Vladimír Plíšek

Do pořadu se nepřihlásil sám, nakonec si ale celou akci promyslel a souhlasil, protože rád vaří. Nemá vůbec jasno, jak by naložil s výhrou, v rámci zábavy svým hostům předvede své opeřence. Tedy papoušky. Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková, segedínský guláš, plněné papriky s rajskou omáčkou, zelňačka a čočková polévka. Ovšem ty servírovat nebude. Jeho menu bude velmi klasické. Zaujme, nebo pohoří? A jak do něj zakomponuje netradiční hamburger? Sledujte už v úterý!

Středa: Radiologická asistentka Tereza (45) se do pořadu přihlásila sama.

Tereza Tlášková
Autor: archiv TV Prima Tereza Tlášková

Ráda zkouší nové věci a ještě raději je, když se kolem ní něco děje. Bude pro ni tedy účast v pořadu dostatečným adrenalinem? Sama o sobě tvrdí, že je klidná a přizpůsobivá – a takové bude i její menu. Klidné. Kdo si na něm pochutná, na koho bude moc zdravé a koho zaskočí lněné semínko v dezertu? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Produkční Miroslav (21) se v životě rozhodně nenudí.

Miroslav Zamrazil
Autor: archiv TV Prima Miroslav Zamrazil

Vyzkoušel mnoho řemesel, přijal výzvu kamarádky, která ho do soutěže přihlásila, a rozhodně si nemyslí, že by se měl za co stydět. Ovšem silnější se cítí v pečení. Je jeho velkým koníčkem. Jak mu to půjde u plotny, když se jeho menu nemůže skládat jen z pečených dobrot? Podaří se mu zvítězit a zaujmout chody, které budou moderní, ovšem pro někoho velmi těžké? Sledujte už ve čtvrtek, co se bude dít nad plnými talíři. Bude to i o tom, že jídlo nemusí být nudná záležitost. A zábava? Ta už vůbec ne.

Pátek: Administrativní pracovnice Martina (26) má hodně zájmů a vaření je jedním z nich.

Martina Jarošová
Autor: archiv TV Prima Martina Jarošová

Přihlásil ji její přítel prý proto, aby měla skvělý zážitek. Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, empatická, veselá a komunikativní. Myslí si, že je chápavá a někdy je tvrdohlavá. Mezi její slabší stránky patří netrpělivost, nepozornost a špatně zvládá stresové situace. Bude jí tato charakterová vlastnost u sporáku ku prospěchu? Jak to všechno dopadne, uvidíte už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

reklama

reklama