Premiérové díly Prostřeno! jsou zpět. Tento týden ovládnou cheesecaky a taktizování

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Tři ženy a dva muži budou bojovat o čest hostitele a výhru k tomu. Komu se zadaří a s jakým menu? Hlavní souboj svedou cheesecaky. V několika provedeních budou bavit, chutnat a nakonec i nudit.
Prostřeno! XXIV (1): Moravskoslezský kraj
Prostřeno! XXIV (1): Moravskoslezský kraj
archiv TV Prima

reklama

Dalším oříškem bude do menu zakomponovat vejce, jenže byť se zdá, že se jedná o jednoduchou záležitost, bude to mnohem složitější, než to vypadá po přečtení ruličky. Kdo si s takovým na první pohled jednoduchým úkolem bude vědět rady, a kdo ne? Objeví se úkol týdne na stole každý den v týdnu, nebo to někdo vzdá? Zkrátka tři ženy a dva muži předvedou, kdo zvládne neočekávané situace, kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! (1) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Lektorka angličtiny Petra (36) je krátce vdaná a do pořadu se přihlásila sama.

Petra Kostková
Autor: archiv TV Prima Petra Kostková

Nepovažuje se za extrémně výbornou kuchařku, ale ráda by zažila něco nového a pobavila se. Pokud by vyhrála, tak by část peněz věnovala na charitu – podporuje útulky pro psy, koně a fretky. A zbytek by si nechala pro sebe a svá zvířata. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz ostravského slangu. Ráda by se potkala s milými lidmi a ráda ochutná jídla, která připraví ostatní lidé. V životě se řídí mottem: „Nepamatujeme si dny, ale momenty.“ Petra je velmi aktivní – každé ráno chodí se psy na procházku do lesa a odpoledne chodí za svými dvěma koňmi. Jezdectví se věnuje přes osmnáct let a je členkou jezdeckého klubu. Když má čas, ráda jezdí na kole a v zimě na snowboardu. Ráda uklízí, protože ji to uklidňuje. Podaří se paní učitelce v pondělí zabodovat? Sledujte náš pořad a vše se dozvíte!

Úterý: Organizátor cateringu Michal (23) bere soutěž jako výzvu.

Michal Vavrečka
Autor: archiv TV Prima Michal Vavrečka

Michal žije se svou přítelkyní a spolubydlícím. Do budoucna plánují samostatné bydlení a založení rodiny. Pokud by se mu natáčení líbilo, tak by rád pokračoval v účinkování i v dalších pořadech. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na stěhování a případné zkulturnění nového bydlení nebo by jel na pořádnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví turnaj ve stolním tenisu. Je sám na sebe zvědavý, jak zvládne připravit jídlo pro cizí hosty a jak se s tím poperou jeho soupeři. V životě se řídí mottem: „Nikdy nelituj toho, co jsi udělal, protože jsi to v té době tak chtěl.“ A druhé motto je: „Bez obětí není vítězství.“ Vaření a gastronomie jsou jeho velkou zálibou. V práci skládá pro své klienty na různé akce menu, v karanténě se doma hodně rozvařil a od plotny se skoro nehnul. Jeho menu je poměrně náročné, podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: Pracující student Petr (24) se do pořadu dostal díky své kamarádce, která ho přihlásila.

Petr Slíva
Autor: archiv TV Prima Petr Slíva

S tou ho spojuje společné tetování, které znamená spontánní – nemohl tedy tuto výzvu odmítnout. Rád přijímá výzvy a překonává své vlastní hranice. Věří, že pokud chce člověk poznat sám sebe, tak musí vystoupit ze své komfortní zóny. Petr je studentem vyšší odborné školy v Ostravě a zároveň si přivydělává při studiu prací v kavárně. V současné době je jeho nejvyšším dosaženým vzděláním maturita. Výhru by odložil na další vzdělávání. Vaření ho baví od dětství – už jako malý se motal prababičce v kuchyni. Vždy ho fascinovala příprava jídla ať vaření tak pečení různých sladkých dobrot. Vaří rád i teď pro své blízké a přátele. Ocení jeho umění středeční soupeři? Zjistíte už brzo!

Čtvrtek: Řidička kamionu Marcela (25) miluje svou práci.

Marcela Krejčí
Autor: archiv TV Prima Marcela Krejčí

Má ráda koně, poslech hudby a scházení se s přáteli. Jedna z kamarádek Marcelu přihlásila do našeho pořadu. A také jí poskytla azyl na vaření. U sebe doma to má Marcela moc maličké. Jak se jí bude dařit v cizí kuchyni? A bude to hostům jedno, nebo to pro někoho bude důvod ke stržení bodů? Marcelino menu je docela ambiciózní, ale jeho příprava se poněkud zadrhne. Už ve čtvrtek zjistíte, jak se jí její sázka vyplatí a jak její menu dopadne.

Pátek: Maminka na mateřské dovolené Jana (34) přivítá hosty v moderně zařízeném domě.

Jana Sedláková
Autor: archiv TV Prima Jana Sedláková

Zdá se, že se ničeho nebojí a sází na moderní kuchyni. V kuchyni se umí otáčet a nemá strach ani z pečení. Pochutnají si hosté na hovězím masíčku, mrkvovém dezertu a vývaru? Řešit se budou otázky, jako komu patří vařečka do ruky, jestli kuchyni mají vládnout ženy, nebo muži apod. Pěkně vypečená témata. A co dalšího se bude řešit u stolu? Ve vzduchu visí otázka, zda mají mezi sebou taktika. Podaří se tenhle věčný rébus rozluštit? Bude to před posledním bodováním hodně nervózní. Sledujte už v pátek, jak toto dopadne.

Těšte se na pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících se toho hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

reklama

reklama